Rüyada Zemzem Suyu Görmek Ne Anlama Gelir Tabiri ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Zemzem Suyu Görmek Ne Anlama Gelir Tabiri ?

0

Rüyada zemzem suyu görmek , hem hayırlı hem de çok güzel rüyalardan birisidir. Gerçek yaşam da etmiş olduğunuz dualarınızın yavaş yavaş kabul olacağına , günahlarınızdan ve yapmış olduğunuz kötü şeylerden arınacağınıza , hastalığınız varsa kısa zaman içerisinde şifa bularak tekrardan ayağa kalkacağınıza , çile çekiyorsanız artık bunlardan kurtulup rahata ereceğinize , hem aileniz hem de sevmiş olduğunuz insanlarla beraber çok güzel ve rahat vakitler geçireceğinize , hayatınızda bazı konularda değişimler yapacağınıza , maddi ve manevi olarak iyi olacağınıza işaret eder.

Rüyada Zemzem Suyu İçmek

Rüyada zemzem suyu içtiğinizi gördüyseniz , tüm sıkıntılarınızdan ve dertlerinizden arınacağınıza , müreffeh bir yaşantınızın olacağına, ömür boyu hem mutluluk içerisinde bir yaşam süreceğinize , karşınıza her zaman iyi insanların çıkmasına ve bu insanlarla beraber güzel şeyler yapmaya , hiçbir şekilde sağlık sorunları ile karşılaşmayacağınıza , hem Allah katında hem de dünya da itibarlı ve sevabı çok olan insanlardan birisi olacağınıza , gönlünüzden geçen her şeye kavuşacağınıza ve mutlu bir insan olmaya delalet eder.

Rüyada Zemzemle Yıkandığını Görmek

Rüyada zemzemle yıkandığını görmek ; hem maddi hem de manevi olarak çok zengin birisi olacağınıza , dini açıdan bakacak olursak tüm ibadetlerinizi yerine getireceğinize , ilim ve irfan sahibi birisi olacağınıza , gerçek yaşam da eğer bekarsanız o zaman dini yönden Allah’a bağlı , temiz ve ahlaklı olan birisi ile dünya evine adım atacağınıza , ailenizin sizden gurur duymasına ve kötü yola sapmayıp her zaman hak yolunda ilerleyip iyi işler yapacağınıza alamet eder.

Merhabalar benim adım sevilay ve yaşım 20. Şuanda üniversite de bilgisayar mühendisliği okumaktayım ve boş zamanlarım da bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir