Bilgi Tüneli

Rüyada Ekin Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir

Rüyada Ekin Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir

Rüyada ekin görmek , iyiye ve hayra yorumlanan rüyalar arasında yer alır. Helal yoldan harama bulaşmadan alın terinizde kazanç elde edeceğinize , hane içerisinde hem mutluluğun hem de sağlığın hakim olmasına , evliyseniz hayırlı evlatlarınızın olmasına , bekarsanız da kısa zaman içerisinde karşınıza çıkacak olan hayırlı birisi ile dünya evine adım atacağınıza , bereket ve bolluk içerisinde yaşam süreceğinize , hiçbir şekilde kıtlık çekmeyeceğinize alamet eder.

Rüyada Ekin Biçtiğini Görmek

Rüyada ekin biçmek , yapmış olduğunuz işlerinizde hiç olmadığı kadar çok fazla verim alacağınıza , kazancınızı her geçen gün arttıracağınıza ve yakın zaman içerisinde zengin birisi olacağınıza delalet eder.

Rüyada Ekin Sapı Görmek

Rüyada ekin sapı görmek , gerçek hayatta çok çalışmalarınızın karşılığını er ya da geç alacağınıza , gireceğiniz her işte elde edeceğiniz başarımlardan dolayı çok iyi yerlere geleceğinize , hayallerinize kavuşacağınıza ve isteklerinizi ise yerine getireceğinize işaret eder.

Rüyada Ekin Tarlası Görmek

Rüyada ekin tarlası görmek , sizin için çok hayırlı olacak gönül ilişkileri içerisin de olacağınıza , hayatınız da yeni başlangıçlar yapacağınıza ve mutluluk içerisinde yaşam süreceğinize yorulur.

Rüyada Ekin Ekmek

Rüyada ekin ekmek , büyük mutluluklar içerisinde olmaya başlayacağınıza , ev içerisinde ailenizle beraber mutlu vakitler geçireceğinize , yeni bir gelişmelerin yaşanmasına ve herkesi çok heyecanlandıracak olayların olmasına rivayet edilir.

Rüyada Ekin Sulamak

Rüyada ekin sulamak , yakın zaman içerisinde tanışacağınız bir din adamı sayesinde hayatınızın kolaylaşmasına , din konusunda bir adım önde olacağınıza , yeni şeyler öğrenmeye başlayacağınıza işaret eder.

Rüyada Arpa Biçmek

Rüyada arpa biçtiğinizi gördüyseniz , iş yerinizde başarımlarınızdan dolayı maaşınızda zam olmasına ve alım gücünüzün de kolay olacağına delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ