Rüyada Ekin Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Ekin Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir

0

Rüyada ekin görmek , iyiye ve hayra yorumlanan rüyalar arasında yer alır. Helal yoldan harama bulaşmadan alın terinizde kazanç elde edeceğinize , hane içerisinde hem mutluluğun hem de sağlığın hakim olmasına , evliyseniz hayırlı evlatlarınızın olmasına , bekarsanız da kısa zaman içerisinde karşınıza çıkacak olan hayırlı birisi ile dünya evine adım atacağınıza , bereket ve bolluk içerisinde yaşam süreceğinize , hiçbir şekilde kıtlık çekmeyeceğinize alamet eder.

Rüyada Ekin Biçtiğini Görmek

Rüyada ekin biçmek , yapmış olduğunuz işlerinizde hiç olmadığı kadar çok fazla verim alacağınıza , kazancınızı her geçen gün arttıracağınıza ve yakın zaman içerisinde zengin birisi olacağınıza delalet eder.

Rüyada Ekin Sapı Görmek

Rüyada ekin sapı görmek , gerçek hayatta çok çalışmalarınızın karşılığını er ya da geç alacağınıza , gireceğiniz her işte elde edeceğiniz başarımlardan dolayı çok iyi yerlere geleceğinize , hayallerinize kavuşacağınıza ve isteklerinizi ise yerine getireceğinize işaret eder.

Rüyada Ekin Tarlası Görmek

Rüyada ekin tarlası görmek , sizin için çok hayırlı olacak gönül ilişkileri içerisin de olacağınıza , hayatınız da yeni başlangıçlar yapacağınıza ve mutluluk içerisinde yaşam süreceğinize yorulur.

Rüyada Ekin Ekmek

Rüyada ekin ekmek , büyük mutluluklar içerisinde olmaya başlayacağınıza , ev içerisinde ailenizle beraber mutlu vakitler geçireceğinize , yeni bir gelişmelerin yaşanmasına ve herkesi çok heyecanlandıracak olayların olmasına rivayet edilir.

Rüyada Ekin Sulamak

Rüyada ekin sulamak , yakın zaman içerisinde tanışacağınız bir din adamı sayesinde hayatınızın kolaylaşmasına , din konusunda bir adım önde olacağınıza , yeni şeyler öğrenmeye başlayacağınıza işaret eder.

Rüyada Arpa Biçmek

Rüyada arpa biçtiğinizi gördüyseniz , iş yerinizde başarımlarınızdan dolayı maaşınızda zam olmasına ve alım gücünüzün de kolay olacağına delalet eder.

Merhabalar benim adım sevilay ve yaşım 20. Şuanda üniversite de bilgisayar mühendisliği okumaktayım ve boş zamanlarım da bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir