Rüyada Ekmek Almak Ne Anlama Gelir ? Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Ekmek Almak Ne Anlama Gelir ? Tabiri

0

Rüyada ekmek almak , iş yaşantınızda gerçekleştireceğiniz güzel projelerden dolayı çok iyi yerlere geleceğinize , ortaya koyacağınız çalışmalardan dolayı kazancınızın artacağına , her alanda başarılar elde edeceğinize , iş yaşantınızda başarılı olduğunuzdan dolayı kısa zaman içerisinde terfi edeceğinize , büyük paralar kazanmaya başlayacağınıza , hem bolluk hem de bereket içerisinde yaşam süreceğinize delalet eder.

Rüyada Ekmek Satın Almak

Rüyada ekmek satın almak , iş yaşantınızda elde edeceğiniz başarımlardan dolayı çevreniz insanların imrenerek sizlere bakacağına , çok iyi yerlere geleceğinize ve elinize geçecek olan yüklü miktarda paralara ve mallara alamet eder.

Rüyada Fırından Ekmek Almak

Rüyada fırında ekmek almak , kendiniz küçükken nasıl eğitim aldıysanız aynı şekilde çocuklarınıza da o eğitimleri vereceğinize , çocuklarınızın okul yıllarında başarılar elde edeceğine ve bunu görünce çok mutlu olacağınıza rivayet edilir.

Rüyada Bakkaldan Ekmek Almak

Rüyada bakkaldan ekmek almak , hayırlı ve çok güzel rüyalardan birisidir. İş yaşantınızda elde edeceğiniz başarılardan dolayı terfi edeceğinize , iyi paralar kazanmaya başlayacağınıza , harama bulaşmadan helal yoldan kazanç elde edeceğinize , kısmetinizin açık olmasına ve çok fazla kazanıp yardıma muhtaç olan insanlara da yardım edeceğinize alamet eder.

Rüyada Birinden Ekmek Almak

Rüyada birinden ekmek almak , uzun zamandan beri işsizseniz o zaman kısa zaman içerisinde istemiş olduğunuz işi bulacağınıza ve çalışmaya başlayacağınıza , aynı şekilde başka birisine de iş bulup onunda ekmek yemesini sağlayacağınıza yorulur.

Rüyada Ekmek Çalmak

Rüyada ekmek çalmak , hayra ve iyiye yorumlanan rüya değildir. Hem aile hem de iş yaşantınızda sıkıntılar yaşamaya başlayacağınıza ve çevrenizdeki bazı insanlarla yaşayacağınız tartışmalara işaret eder.

Merhabalar benim adım sevilay ve yaşım 20. Şuanda üniversite de bilgisayar mühendisliği okumaktayım ve boş zamanlarım da bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir