Rüyada Cam Şişe Görmek Ne Anlama Gelir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Cam Şişe Görmek Ne Anlama Gelir ?

0

Rüyada cam şişe görmek , büyük sıkıntılar içerisinde olduğunuz zamanlar da bir dostunuzun size edeceği yardımdan dolayı o sıkıntıdan bir an önce kurtulacağınıza , fakat size karşı her zaman iyi görünen bu dostunuzun size karşı yapacağı bir hainliği göreceğinize , insanlar hakkında artık gerçekleri yavaş yavaş görmeye başlayacağınıza , artık her konuda kendinize geleceğinize ve kimseye eskisi kadar güvenmeyeceğinize , size haksızlık yapılacak olan her şeyi gün yüzüne çıkarmaya başlayacağınıza ve dürüst bir yaşam sürmeye başlayacağınıza delalet eder. Rüyayı gören kişi gerçekte evliyse o zaman , eşinizle aranızda hiçbir zaman birilerini sokmayacağınıza , ailelerinizle bile mesafe içerisinde duracağınıza , ortaklık işleri yapıyorsanız hisseler konusunda tekrardan anlaşmaya gireceğinize ya da ortaklıktan ayrılıp tek başınıza o yolda ilerleyeceğinize alamet eder.

Rüyada Cam Şişeden Su İçmek

Rüyada cam şişeden su içtiğinizi gördüyseniz , hem güzel hem de sizin için hayırlı olacak kısmetlerin karşınıza çıkmasına , temiz bir yolda ilerleyip harama hiçbir zaman bulaşmayacağınıza , elde edeceğiniz paraların her biri alın teri olacağına , bu yüzden ağız tadınızın ve neşenizin hiçbir zaman kaçmayacağına , nazarlardan uzak olacağınıza , hastalıklarla uğraşmadan sağlıklı günler geçireceğinize ve torunlarınız varsa onları çok seveceğinize delalet eder.

Rüyada Cam Şişe Kırmak

Rüyada cam şişe kırmak , bu rüya genel olarak kişinin yakın zaman içerisinde üzerinde olan nazarlardan kurtulmasına , mutsuzluğuna sebep olan bazı olayların son bulmasına , yaşanan felaketlerden veya kazalardan kurtulup rahata ermesine , kendisine yapılacak olan kötülüklerin hiçbirinin olmamasına ve kendi kazdıkları kuyuya kendilerinin düşmesine , yaşanan aksiliklerin ise bitmesine rivayet edilir.

Merhaba benim adım derya. Yaşım 19 ve üniversite 1 okumaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı bilgituneli.com sitesine makale yazmaktayım. Arkadaşlarımla beraber sinemaya gitmeyi çok seviyorum ve en korktuğum hayvan köpektir.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir