Rüyada Görücü Görmek Ne Demektir İslami Yorumu Nedir ? İhya Ve Diyadin
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Görücü Görmek Ne Demektir İslami Yorumu Nedir ? İhya Ve Diyadin

0

Rüyada görücü gördüyseniz kısa zaman içerisin de size gelecek olan görücüye yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi eğer bekar birisi ise o zaman karşınıza çıkacak olan hayırlı kısmete işaret eder. Bunun yanı sıra en sonunda aramış olduğunuz kısmeti bulacağınıza , mutlu ve güzel bir izdivaç yapacağınıza , hem şanslı hem de kısmetinizin açık olmasına , büyük mutluluklar yaşamaya delalet eder.

Rüyada Görücü Görmek

Rüyada görücüye çıkmak

Rüyada görücüye çıktığınızı gördüyseniz , hayırlı olan insanlarla bir araya geleceğinize , bu size gelecek olan kişiler arasında ise gözünüze kestirmiş olacağınız birisine karşı çok temiz duygular besleyeceğinize ve bu şekilde yaparak niyetinizi de belli edeceğinize rivayet edilir.

Rüyada görücü gelmesi

Rüyada görücünün geldiğiniz görmek , çok yakın zaman içerisin de hayatınıza birisinin gireceğine ve bu hayatına giren kişi sayesin de şükretmeye başlayacağınıza , bu kişi ile evlilik yolunda adım atacağınıza ve kalbinizin kıpır kıpır atmasına delalet eder.

Aynı zaman da bu kişi ile duygularınızın aynı olmasına ve birbirinizden hoşlanacağınıza , sonunuzun ise mutlu olacağına , karşınıza çıkacak olan her fırsatı kaçırmamanız gerektiğine ve kaçırmazsanız fırsatları karşınızdaki kişi ile daha mutlu olacağınıza yorulur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

Merhaba benim adım derya. Yaşım 19 ve üniversite 1 okumaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı bilgituneli.com sitesine makale yazmaktayım. Arkadaşlarımla beraber sinemaya gitmeyi çok seviyorum ve en korktuğum hayvan köpektir.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir