Rüyada Rampa Görmek Ne Anlama Gelir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Rampa Görmek Ne Anlama Gelir ?

0

Rüyada rampa görmek , size gerçek yaşam da çok yorgunluk verecek olan işlerinizin gün geçtikçe artacağına , hem çalışkan hem de çok azimli birisi olduğunuzdan dolayı her şeyi yapabileceğinize , eğer varlıklı birisiyseniz o zaman maddi durumunuzda bazı tehlikeli olayların yaşanmasına , evliliklerinizde sıkıntıların olmasına , zorlu ilişkilere ve kendinizi çalışma esnasında daha yorgun ve halsiz hissedeceğinize , sağlık sorunu yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada Arabayla Rampada Kalmak

Rüyada araba ile rampada kaldığınızı gördüyseniz , iş yaşantınızda yapacağınız onca şeyden sonrada müdürünüzün o gelişmelerden hoşnut olmayacağına , hayal etmiş odluğunuz şeylerin hiçbiri yolunda gitmeyeceğine , bir yolculuğa çıkacağınıza ve bu yolculukta istemiş olduğunuz şeyleri elde edemeyeceğinize , ilişkiniz varsa o ilişki de uyumsuzluk olmasına , evliyseniz de , geçim sıkıntıları içerisinde olacağınıza , kavgaların baş göstermesine , eşinizle beraber birbirinize karşı kırıcı olacağınıza delalet eder. Aynı zaman da sosyal yaşantınızda zorluklar yaşayacağınıza ve iş konusunda ise fazladan mesai yapacağınıza alamet eder.

Rüyada Rampa Tırmanmak

Rüyada rampa tırmanmak , hayatta geçirmiş olduğunuz bunca zamandan sonra kendinize göre ders çıkaracağınıza , sabırlı ve azimli birisi olduğunuzdan dolayı hayata sımsıkı sarılacağınıza , verilen görevleri en iyi şekilde yerine getireceğinize , istemiş olduğunuz şeyleri elde etmek için çaba sarf edeceğinize , mutlu bir yaşantınızın olmasına ve sıkıntılardan korkmayıp üzerine gitmeye delalet eder. Yani bu rüya aslında rüyayı gören kişi için oldukça hayırlıdır ve güzeldir.

Merhaba benim adım derya. Yaşım 19 ve üniversite 1 okumaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı bilgituneli.com sitesine makale yazmaktayım. Arkadaşlarımla beraber sinemaya gitmeyi çok seviyorum ve en korktuğum hayvan köpektir.

Yazarın Profili