Rüyada Babamı Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Babamı Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir ?

0

Rüyada Babamı Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada babamı görmek , rüyayı gören kişi hayatı boyunca çok iyi yerlerde olacağına ve sırtının yere gelmeden yaşam süreceğine delalet eder. Bunların yanı sıra , hem kudretli hem de çok hikmetli birisi olacağına , korkularından , sıkıntılarından , başarısızlıklarından ve yapmış olduğu hatalarından kurtulmak için bir an da cesaretleneceğine , kendisi ile yüzleşip yapmış olduğu hataları tekrar yapmayacağına işaret eder.

Rüyada Babamı Görmek

Rüyada Babamı Ağlarken Görmek

Rüyada babamı ağlarken görmek , hem annenizin hem de babanızın ne olursa olsun hep sizin başınızda olacağına , bu duruma ise sizin çok sevineceğinize ve hiç olmadığı kadar mutlu olacağınıza , annenizin ve babanızın hep kıymetlerini bilip ona göre davranacağınıza alamet eder.

Rüyada Babamı Namaz Kılarken Görmek

Rüyada babamı namaz kılarken görmek , Eğer gerçek yaşam da babanızla ilgili bir dileğiniz ya da isteğiniz varsa onun gerçekleşeceğine , hem hastalıklardan hem de geçim derdi sorunlarınızdan artık kurtulacağınıza , yaşamış olduğunuz tüm sıkıntıları geride bırakacağınıza ve bundan sonra mutlu bir yaşam süreceğinize ve hayatınızın hiç olmadığı kadar güzel olmasına rivayet edilir.

rüyada babamı görmek ne anlama gelir

Rüyada Babamı Hasta Görmek

Rüyada babamı hasta olarak görmek , bu rüya kişi için çok hayırlı ve güzeldir. Yüce Allah’ın sizin için güzellikler sunacağına , sıkıntılarınızdan kurtulup rahata ereceğinize , kötü ve zor günleri artık geride bırakıp önünüze bakacağınıza ve mutluluktan bolca nasiplenmeye yorulur.

Rüyada Babamı Başka Kadınla Görmek

Rüyada babanızı başka bir kadın ile gördüyseniz o zaman büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağınıza , inanarak girmiş olduğunuz işlerde ise ortaklık kuracağınıza fakat yapmış olduğunuz ortak kişilerden yana sorunlar yaşayacağınıza , bu şekilde yaparak büyük bir hata yapmış olacağınıza , hem paranızı hem de harcamış olduğunuz zamanlarınızı kaybedeceğinize , gergin ve moralsiz günler geçireceğinize işaret eder.

Adım yeşim ve 32 yaşında evliyim 1 çocuk annesiyim. Evde boş kaldığım zamanlarda ek gelir olsun diye bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum. Gezmeyi çok severim ve en korktuğum hayvan ise yılandır.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir