Instagram Şifre Kırma Yöntemleri Nelerdir ? 2024
  1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Instagram Şifre Kırma Yöntemleri Nelerdir ? 2024

0

Şifrenizi unuttuğunuz veya başka birinin hesabınıza erişimi olduğu ve siz giremediğiniz için Instagram hesabınızı hacklemek mi istiyorsunuz? Bu kapsamlı eğitimde, ücretsiz uygulamalar da dahil olmak üzere bir Instagram hesabını hacklemenin en iyi yöntemlerini öğreneceksiniz. İnstagram şifre kırma ile alakalı en önemli detayları bu makalemizde öğreneceksiniz.

Instagram Şifre Kırma Yöntemleri Nelerdir

Sorumluluk Reddi

Bu kılavuz yalnızca yasadışı bir şekilde çalınan veya erişilemeyen hesabınızı geri almanıza yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Bu hiçbir şekilde diğer kullanıcıların Instagram hesaplarını hacklemek için bir rehber olmayı amaçlamamaktadır. Bu cezai bir suçtur ve para veya hapis cezasıyla sonuçlanabilir. Bir Instagram hesabını yasa dışı bir şekilde hacklemeden önce bunun farkında olmalısınız.

Instagram Şifre Kırma Yöntemleri

Instagram’ı hacklemenin ilginç yöntemleri internette dolaşıyor. Ancak, bunların çoğu artık güncel değildir veya çalışmayan dolandırıcılık ve spam web sitelerine yönlendirmektedir. Bunu yapmaktan kesinlikle kaçınmalısınız. Instagram’ı gerçekten hacklemek için en iyi yöntemleri ve bunu yapmak için hangi seçeneklere sahip olduğunuzu gösteriyoruz.

Phishing (Kimlik Avı)

Kimlik avı, şifreleri ve çeşitli türlerdeki erişim verilerini çalmanın en eski yöntemlerinden biridir. Özellikle, kullanıcıyı yanıltmayı ve şifreyi veya tüm erişim verilerini çalmayı içerir. Bu genellikle sahte web siteleri ve gerçek gibi görünen mesajlarla çalışır.

Örneğin, kullanıcıyı kandırmak ve giriş verilerini kendisinin girmesini sağlamak için gerçek Instagram giriş sayfasına tıpatıp benzeyen bir giriş sayfası oluşturabilirsiniz. Bu aynı zamanda sahte uygulamalar ve benzerleri için de geçerlidir. İnstagram sifre kirma Linux işletim sisteminde kesinlikle daha kolay olacaktır. Bunu da bilmelisiniz.

Bu tür siteler oluşturmak için en iyi bilinen sağlayıcılardan biri Z Shadow’dur. Alan adları düzenli olarak değiştiğinden, Google üzerinden kendiniz aramanız yeterlidir.

Casus Uygulamalar

Şu anda piyasada çok çeşitli son cihazlardaki etkinlikleri izleyebilen düzinelerce casus uygulama bulunmaktadır. Ancak, öncelikli endişe güvenliktir. Bu tür uygulamalar çoğunlukla ebeveynler tarafından çocuklarının hangi sayfalarda olduğunu görmek için kullanılır. Basit ekran kaydından tuş vuruşlarına kadar birçok şey burada kaydedilebilir.

Flexispy, bu tür yazılım çözümlerinin tanınmış bir sağlayıcısıdır.

Bruteforcing

Bilgisayar korsanlarının yıllardır çeşitli saldırılar için kullandıkları bir diğer olasılık da bruteforce tekniğidir. Bu, giriş sayfasının şifre bulunana kadar milyonlarca potansiyel şifre ile test edildiği özel bir yöntemdir. Bu listeye kelime listesi denir ve internette bunlardan sayısız bulabilirsiniz.

Aşağıda, bir Instagram hesabına bruteforcing yoluyla erişim sağlamanın ne kadar kolay olduğunu 2 dakika içinde gösteren bir hacker tarafından hazırlanmış bir eğitim videosu bulunmaktadır. İhtiyacınız olan tek şey Kali Linux (güvenlik ve sızma yazılımı), bir kelime listesi ve Github’dan edinebileceğiniz bazı betikler.

İlginizi Çekebilir