Instagram Şekilli Yazı Nasıl Yazılır ?
  1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Instagram Şekilli Yazı Nasıl Yazılır ?

0

Günümüzde reklam her şeydir. Bazı ilginç özelliklerle tahmin ettiğinizden daha fazla dikkat çekebilirsiniz. Yazı tipleri, biyografinizi ve tüm varlığınızı daha heyecan verici hale getirmek için mükemmeldir. Ancak bir Instagram yazı tipini değiştirmek o kadar da kolay değildir. Yine de instagram yazı şekilleri kullanarak daha fazla dikkat çekebilirsiniz. Platformda bu özellik bulunmadığından, profilinizin görünümünü renklendirmek için küçük alternatifler kullanmanız gerekecek.

Instagram Şekilli Yazı Nasıl Yazılır

İnstagram şekilli yazı yazma siteleri, Instagram’ın yazı tipi seçeneklerinden daha fazla yararlanmanıza yardımcı olur. Yazı tiplerini, dikkat çekmesi ve size yeni takipçiler kazandırması garanti olan küçük sanat eserlerine dönüştürmenize yardımcı olacağız. Bu siteleri kullanmak gerçekten çok ama çok basittir.

İnstagram şekilli nick siteleri, istenen metinleri eklemeyi ve yazı tiplerini değiştirmeyi kolaylaştırır. Metninizi doğrudan sitedeki ilgili alana girebilir ve hatta uygun emojileri ekleyebilirsiniz.

Çoğu sitede giriş alanının altında çeşitli yazı tipleri önerilmektedir. “Daha fazla” komutu size daha fazla yazı tipi gösterecektir. İster TikTok, ister Instagram DM, Instagram Hikayesi veya Instagram Bio olsun, sonucu kopyalayıp istediğiniz platforma yapıştırmanız yeterlidir. – Yeni tasarlanmış, göz alıcı metin hazır!

Bazı şekilli nick siteleri:

https://sekillinickleryazma.club/

https://ozdemirburak.com/sekilli-nick/

Şekilli Yazı Sayesinde Daha Fazla Takipçi

Metin düzeni ve yazı tipi, günümüzde internette dikkat çekme konusunda önemli bir rol oynamaktadır. Varsayılan olarak Instagram, yazı karakterini etkilemek için yalnızca sınırlı seçenekler sunar. Instagram Hikayesi için kullanabileceğiniz yazı tipleri yalnızca Modern, Daktilo, Neon ve Güçlü’dür.

Ayrıca arka plan rengini değiştirebilir veya renk yerine bir resim ekleyebilirsiniz. Metin boyutu, düzenleme sırasında mevcut alana göre otomatik olarak ayarlanır. Yazdıktan sonra, yalnızca metnin boyutunu ve hizalamasını değiştirebilirsiniz.

Yani Instagram Hikayenizdeki yazı tipini değiştirmek isterseniz, platformun sınırlarına hızla ulaşırsınız. Daha fazla seçeneğe sahip olmak için biraz hile yapmanız gerekir. Yazı tipi oluşturucuları yeni tasarım olanaklarının önünü açıyor, çünkü artık yazı tipini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Kullanımı da çok kolaydır.

Yazı Tipi Seçimi İçin Tasarım Kriterleri

Sosyal ağlar bize internette görünür olmak için pek çok fırsat sunuyor. Ancak rekabet de giderek büyüyor. Bu da internette öne çıkmayı daha da önemli hale getiriyor. Instagram’da bilgi için nispeten az yer olduğundan, bunu en iyi şekilde kullanmalısınız.

Bu nedenle, tüm dikkatimizi vermemizi gerektiren ve bizi çok çabuk sıkan yazı tipleri olduğunu bilmek güzel. Farklı tasarlanmış yazı tipleri ve farklı yazı karakterleri ile hesabınız daha bireysel hale gelir, böylece rakiplerinizden daha fazla öne çıkarsınız. Yeni takipçiler haline gelebilecek yeni potansiyel müşterilerin dikkatini çekeceğinizden emin olabilirsiniz.

Tasarım Bilgisi: Daha Fazla İlgi İçin Temel Bilgiler

Instagram’da farklı yazı tipleri kullanmak neden mantıklı? İstisna yasası, kalabalıktan sıyrılan şeylerin tek tip olanlardan daha fazla dikkat çektiğini belirtir. Dolayısıyla, küçük yazı tiplerinin bulunduğu siyah beyaz bir ortamda, büyük, gösterişli veya sıra dışı yazı tiplerinin hemen göze çarpacağı mantıklıdır.

Uyumsuzluk yasası, çelişkili görünen şeylerin ilgi uyandırdığını belirtir. Bir ifade veya görünüm sürekli tekrarlanırsa, dikkat kaçınılmaz olarak azalır.

Böylece, aynı yazı tipinde daha uzun, monoton metinler kısa sürede bizi sıkacaktır. Zıtlık yaratan farklı yazı tipleri ile kullanıcılarınızın dikkat süresinin uzaması garantidir. Yeni yazı tipi oluşturucuları sizi neredeyse zahmetsizce destekler.

İlginizi Çekebilir