Whatsapp’da Beni Engelleyen Birine Nasıl Mesaj Atarım ?
  1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Whatsapp’da Beni Engelleyen Birine Nasıl Mesaj Atarım ?

0

Beni engelleyen birine nasıl mesaj atarım? Whatsapp’ta sizi engelleyen birine mesaj gönderemezsiniz. Numaranızı engelledilerse, çevrimiçi veya çevrimdışı olsalar bile sizden herhangi bir mesaj almazlar. Ancak, kişi bir süre sonra mesajlarınızı tekrar alabilmeleri için numaranızın engellemesini kaldırabilir.

Whatsapp’da Beni Engelleyen Birine Nasıl Mesaj Atarım

Farklı bir telefon numarası üzerinden sizi engelleyen birisine mesaj gönderebilirsiniz. Beni engelleyen numaraya nasıl mesaj atarım? Diyorsanız Whatsapp için aşağıdaki seçenekleri önerebiliriz;

  • Whatsapp grubu üzerinden mesaj gönderebilirsiniz
  • Farklı uygulamalar üzerinden mesaj gönderebiliriniz
  • İlk olarak Whatsapp hesabınızı silmelisiniz ve sonra tekrar kaydolmalısınız

Whatsapptan engelleyen birine nasıl mesaj atarım? Diyorsanız, bunun temelde 3 farklı yolu vardır. İlk olarak Whatsapp hesabınızı silip; sonrasında tekrar yüklemeniz işe yarayacaktır. Bununla birlikte farklı mesaj uygulamaları vasıtasıyla sizi engelleyenlere mesaj iletebilirsiniz. Bir de Whatsapp üzerinden mesaj iletmek için farklı uygulamaları kullanabilirsiniz. Ancak bu aşamada tercih ettiğiniz uygulamanın güvenli olduğuna kesinlikle emin olmalısınız.

Whatsapp dünyanın en popüler mesajlaşma uygulamasıdır. Ücretsizdir, neredeyse bir milyar kullanıcıya sahiptir! Bu uygulanma telefonlarında veya tabletlerinde uygulama yüklü olan herkese metin mesajları, resimler ve videolar göndermenize olanak tanır.

Whatsapp ayrıca uçtan uca şifreleme kullandığından, mesajlarınızın yalnızca gönderdiğiniz kişi tarafından okunabilmesi için çok güvenlidir. Kimi zaman Whatsapp üzerinden engellendiğiniz birisine mesaj yazmak isteyebilirsiniz. Böyle zamanlarda işe yarar uygulamaları kullanmanız önerilmektedir.