Görenin Hayran Kalacağı Penye İpten Örülen En Şık Battaniye Modelleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Görenin Hayran Kalacağı Penye İpten Örülen En Şık Battaniye Modelleri

0

Her zaman aynı örgüleri yapmaktan artık sıkıldıysanız o zaman sizlere bahsedeceğim penye ipten yapılan battaniye modellerini duyunca hemen fikir değiştirip bunu yapmaya başlayacaksınız. Bu örgü Ukrayna’da yapılmakta ve oralardan buralara gelip daha sonra son günler de iyicene moda olmaya başladı. Tabi bizim normal örgü gibi değil yani kullanılan penye ip büyük ve kullanılan şiş ya da tığ işi de kocaman oluyor. Çünkü penyeden yapılan battaniye normal battaniye gibi olmadığından dolayı kullanılan malzemeler de büyük oluyor.

Penyeden yapılan battaniye modellerinin yapımı aslında tamamen sizin hem zevklerinize hem de hayal gücünüze kalmış bir şey. Biz zaten fikir amaçlı olarak günümüzde en çok yapılan modelleri sizlerle paylaşacağız. Fakat beğenmeyen bayanlarımız olursa kendi hayal güçlerini kullanarak da farklı modeller ortaya çıkartabilirler. Penyeden yapılan battaniyeler aynı zaman da sizi kış aylarında hem soğuklardan korumuş olacak hem de halınızın üzerine dekorasyon malzemesi olarak çok şık duracaktır. Ya da isteyenler birisine hediye olarak da bunu yapabilir.

BU YILIN EN GÖZDE ÖRGÜSÜ PENYEDEN YAPILAN BATTANİYELER

Penye ile yapılan battaniye de kullanılacak malzemeler ise penye bir iş ve onu yapmak için kullanacağımız tığ işi veya şiş oluyor. Gereken bu malzemelerin hepsini sizler dükkanlarda temin edebilirsiniz zaten. İstediğiniz renkte olan ipi de seçip alarak eve gelip hemen örmeye başlayabilirsiniz. Emin olun hanımlar normal battaniyelerden daha güzel ve şık oluyor bunlar. Zaten diğer örgülerden sıkıldıysanız farklılık arıyorsanız bunlar tam da istediğiniz gibi olacak.

Merhaba benim adım derya. Yaşım 19 ve üniversite 1 okumaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı bilgituneli.com sitesine makale yazmaktayım. Arkadaşlarımla beraber sinemaya gitmeyi çok seviyorum ve en korktuğum hayvan köpektir.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir