Son Zamanların En Popüler El Örgüsü Sepet Modelleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Son Zamanların En Popüler El Örgüsü Sepet Modelleri

0

Hanımlar için el örgüsü çok başkadır ve sürekli olarak yenileri eklendiğinden dolayı bazen paylaşmakta yetişemiyoruz. Son zamanlar da ise en çok popüler olmaya başlayan ve kolayca yapılan modeller arasında örgü sepet modelleri oldu. Örgü sepetler ev dekorları olarak yapılsa da bazı durumlarda mesela mutfak , banyo veya yatak odası gibi alanlarda da kullanılmaktadır. Yani bu sepetleri sizler birçok alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Mesela okulların açılmasına az bir süre kaldı ve bunun için çocuğunuza yapacağınız mini örgü sepet ile çocuğunuz bunların içerisine kalem gibi eşyalarını koyabilir. Ya da mutfağınız için çeşitli örgü sepetler yaparak patateslerinizi veya soğanlarınızı ortaya koyabilirsiniz. Bunların dışında banyonuz için yaparsanız da sepetinize havluluklarınızı veya kokulu olan sabunlarınızı koyarak bu şekilde kullanabilirsiniz. Dediğimiz gibi el örgüsünden yapılan sepetleri her alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

HER ALANDA KULLANILABİLEN EL ÖRGÜSÜ SEPETLER

El örgüsü sepetleri yapmak için ister şiş isterseniz de tığ işini kullanın bu tamamen size kalmış bir durum. Burada bulunan modellerin aynısını yapmak zorunda bile değilsiniz isterseniz hayal gücünüzü kullanarak da harika şıklıkla veya renklerde sepetler işleyebilirsiniz. Bu sezon yalnız hem simli ipten hem de sakallı ipten yapılan sepetler baya moda. Yani bu söylemiş olduğumuz iplerden yaparsanız evinizde sepetler daha şık duracaktır.

Şimdi renk olarak ise bu sezon en çok ; pembe , kırmızı tonlar , krem rengi , pudra ve mor renkler tercih edilmektedir. Tabi sizler ister düz renk yapın isterseniz de rengarenk bu sizin hayal gücünüze kalmış bir durum. Şimdi dilerseniz birbirinden güzel ve hoş olan el örgüsü sepetlere daha yakından bakalım buyurun.

Merhaba benim adım derya. Yaşım 19 ve üniversite 1 okumaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı bilgituneli.com sitesine makale yazmaktayım. Arkadaşlarımla beraber sinemaya gitmeyi çok seviyorum ve en korktuğum hayvan köpektir.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir