El Örgüsü Battaniye Modelleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

El Örgüsü Battaniye Modelleri

0

El yapımı örgü battaniye modelleri bu sezon o kadar güzel ve renkli ki sizler görünce çok ama çok hayran kalacaksınız bence. Hamarat kadınlarımız 2021 yılına özel olarak el örgüsünden şahane örnekler yapmışlar. Sizler de zaten kış geliyor el örgüsü biliyorsanız burada bulunan modellerden birini yapabilirsiniz.

Siz de koltuğunuzun kenarına zevkinizi yansıtan bir örgü battaniye iliştirmeye ne dersiniz?kış aylarında film izlerden üzerinize alacağınız örgü battaniyeler hem içinizi ısıtacak hem de mükemmel sıcak ortam yaratacak Nostaljik, samimi ve dekoratif örgü battaniye yapımı için hemen kolları sıvayın. Sizin için derlediğimiz modeller seçeneğiyle kendi battaniyenizi kolay ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

YAPIMI KOLAY EL ÖRGÜSÜNDEN YAPILAN BATTANİYE ÖRNEKLERİ

Tığ işi örgü sevenlerdensin fıstık örgü tekniğiyle pofuduk bir diz battaniyesi tasarlayabilirsiniz. İlk olarak yapmak istediğiniz battaniye boyutları doğrultusunda zincir çekin, daha sonrasında çektiğiniz zincirlere 3-4 kez batıp, fıstık şekilleri oluşturun.

Yaptığınız motifleri sağ ya da sol tarafta toplayarak kare şekilli bir örnek çıkarabilir ya da tek yönlü bir model tercih edebilirsiniz. Ve işte muhteşem kendin yap örgü battaniye modeliniz tamamlandı bile! En sevdiğiniz dizi başladığında kahvenizi alın, battaniyenizi dizinize çekin ve evinizdeki sıcacık ambiyansın keyfini çıkarın.

Örgü battaniyeler hazır battaniyeler göre daha dekoratiftif aynı zamanda da daha sağlıklıdır. Günümüzde artık herkes kendi zevkine göre battaniyeler öğrerek hem evlerine şıklık katmakta hemde içlerinde ki yaratıcılığı ortaya çıkarmaktadır. isterseniz de bunu kazanca çevirebilir siniz modeller bizden seçimler sizden haydi başlayalım.

İlginizi Çekebilir