Dantel Havlusu Örnekleri Ve Kenar Çeşitleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Dantel Havlusu Örnekleri Ve Kenar Çeşitleri

0

Damat havlusu denilince akla ilk gelen tabiki de çeyiz oluyor. Kızlarımıza çeyiz hazırlarken en dikkat ettiğimiz damat havlusu oluyor. En güzel modeli en değişik modeli yapıp kızlarımızın çeyizine koymak isteriz.

2023 Dantel Havlusu Örnekleri

İşte tam bu noktada sizler için çok güzel bir araştırma yaparak en harika modelleri paylaştık. İster iğne oyalı ister sade dantel ister halka aparatlarla yapabileceksiniz. Önemli olan tek nokta sizin havluyu nasıl seçtiğiniz.

Sizlerle paylaştığımız damat havlu kenarlarının yanı sıra havlunuzun üzerine de harika modeller ekleyerek kenarlara bütünleştirebilirsiniz. Damat havlu kenarlarını satın ya da hazır almaktansa en pratik ve harika modelleri sizlerde yapabilirsiniz. Kızlarımızın çeyizine yada hediye olarak yapabilir ve hazır almanıza gerek kalmaz. Hatta şöyle düşünebilirsiniz bunu gelir kaynağı olarak da yapabilirsiniz.

basit Dantel Havlusu Örnekleri

Damat havlu kenarları çeyiz serildiğinde damat tarafından ilk bakılan el emeğidir. Çünkü en zahmetli dikkat çeken damat havlusu dur bu nedenlide genelde damat havlusu göz önünde tutulur. Evimizde kapıya asarak görülmesini isteriz. Ne kadar emek verildiyse her gördüğümüzde göğsümüzü o kadar kabartır.

Düğün zamanında Nisan zamanında en telaşlı vakit çeyizlerin serilme zamanıdır. Sizler için harika modelleri sayfamızda paylaştık sizlerde bu modellere bakarak mükemmel damat havluları ortaya çıkarabilirsiniz, beğenelim havlumuzu alalım ipimizi ve başlayalım en güzel damat havlu kenarımıza!

çeyizlik Dantel Havlusu Örnekleri
Dantel Havlusu Örnekleri 2023
Dantel Havlusu Örnekleri tumblr
Dantel Havlusu Örnekleri
en güzel Dantel Havlusu Örnekleri
en yeni Dantel Havlusu Örnekleri
farklı Dantel Havlusu Örnekleri
güzel Dantel Havlusu Örnekleri
kolay Dantel Havlusu Örnekleri
yeni Dantel Havlusu Örnekleri
yepyeni Dantel Havlusu Örnekleri

Adım Erman ve 23 yaşındayım. Açıktan hem üniversite okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum. Kitap okumayı aşırı çok severim ve arkadaşlarımla bir şeyler yapmaya bayılırım.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir