Bilgi Tüneli

Yeni Sezon Örgü Lif Örnekleri 2022

Yeni Sezon Örgü Lif Örnekleri 2022

Hem banyoların hem de çeyizlerin vazgeçilmez örgüleri arasında yer alan lif modelleri yeni sezona bomba gibi gelmiş. Çünkü marifetli kadınlarımız her sene olduğu gibi bu sene de ellerinden gelen her şeyi yaparak ortaya çok güzel lifler çıkartmışlar. Şimdi lif örmek gerçekten beceri isteyen örgülerden birisidir ve çok kullanışlı olduğundan dolayı da günümüzde çok tercih edilmektedir.

2022 Örgü Lif Örnekleri

Özellikle genç kızların çeyizliklerin örgü olarak ilk koyulanlar arasında lifler yer alır. Lif yapılacağı zaman da deseni , şekli ve aynı zaman da tasarımı çok önemlidir. Mesela genç kızınızın çeyizine yapacaksanız o zaman gelin damat desenli olan lif modelini tercih edebilirsiniz. Ama banyonu için yapacaksanız o zaman uzun lif , kare lif veya yuvarlak lif bunlardan birisini seçip tercih edebilirsiniz.

2023 Örgü Lif Örnekleri

Bunların yanı sıra yeni doğan bebeklerin daha cildi çok narin olduğundan dolayı dışarıda satılan lifler kalın olduğundan anneler genel olarak kendileri el emeği ile yumuşacık lif örerek bebeklerinin cildine zarar vermemek için bu yolu deniyorlar.

El Yapımı Trendleri: Örgü Lifler

Her zaman el emeği ile yapılan her şey gerçekten harika olur. Burada bulunan lif modellerinden birisini seçerek sizler de evinizde boş kaldığınız zamanları değerlendirmek için örgü lif örebilirsiniz. Eğer daha yeni örgüye başladıysanız o zaman tek modelden ve düz olan lif modelini yaparak başlayabilirsiniz. Kendinizi geliştirdikten sonra ise daha karışık yeni modellere geçiş yapabilirsiniz.

Evde artta kalan ipleriniz varsa onları değerlendirmek için sizlerle paylaşmış olduğumuz örgü lif örneklerinden birisini seçerek hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Özellikle örgüye daha yeni başlayanlar varsa ve evde artan ipler bulunuyorsa bence bu çok mantıklı seçim olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

banyo için Örgü Lif Örnekleri
basit Örgü Lif Örnekleri
çeyizlik Örgü Lif Örnekleri
çok güzel Örgü Lif Örnekleri
değişik Örgü Lif Örnekleri
el yapımı Örgü Lif Örnekleri
en güzel Örgü Lif Örnekleri
en yeni Örgü Lif Örnekleri
farklı Örgü Lif Örnekleri
güzel Örgü Lif Örnekleri
kolay Örgü Lif Örnekleri
motifli Örgü Lif Örnekleri
Örgü Lif Örnekleri 2022
Örgü Lif Örnekleri 2023
Örgü Lif Örnekleri basit
Örgü Lif Örnekleri çeyizlik
Örgü Lif Örnekleri kolay
Örgü Lif Örnekleri
tığ işi Örgü Lif Örnekleri
yeni Örgü Lif Örnekleri
yepyeni Örgü Lif Örnekleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ