Çeyizlik İçin Dantel Pike Takımı Modelleri Ve Fiyatları
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Çeyizlik İçin Dantel Pike Takımı Modelleri Ve Fiyatları

0

Çeyizlik için yapılan dantel pike takımı modelleri hiç bu kadar güzel ve farklı olmamıştı. Annelerimizin ve babaannelerimizin sandıklarının altında bulunan yatak örtüleri artık daha kullanışlı bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. Dantel pike modelleri kumaşın dantel ile birleşmesi sonucunda ortaya gerçekten uyumlu ve çok güzel model çıkıyor.

Havalar ısındığı zaman biliyorsunuz ki pikeler çok tercih edilmeye başlıyor ve pikelerde dantellerle buluştuğu zaman farklı bir görünüm kazanıyor. Eğer sizin de sandıklarınızın altında kullanmadığınız yatak ya da yastık dantelleri varsa onları çıkartın ve hemen değerlendirmeye başlayın.

Dantel pike modelleri

YENİ DANTEL PİKE TAKIMLARI MODELLERİ

Hem farklı modellerde hem de farklı renklerde birleştirilip ortaya gerçekten harika modeller çıkmış. Dantel pike takımları zaten hem yaz aylarında yattığımız zaman üzerimize almak hem de yatak örtüsü olarak tercih etmekteyiz.

Eski dantellerden nasıl değerlendirip pike takımı yapıyorsak aynı şekilde çeyiz sandıkları için de yapabiliriz. Evlenecek genç kızınız varsa onu çeyizi için eski olan dantellerinizi bu şekilde değerlendirip kızınızın çeyiz sandığına koyabilirsiniz.

Dantel pike takımı modelleri

2021 yılı için tasarlanan dantel pike modelleri gerçekten çok şık duruyor. Özellikle dantel pikenin arkasına yapılan renkli saten kumaşlarla oldukça şık durmuş. İsteyenler farklı tonlarda olan renkleri bir araya getirip çok güzel dantel pike takımları oluşturabilirler.

Aşağıya paylaşmış olduğumuz dantel pike modellerinden birisini seçerek sizler de kendinize göre modeli yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Hepinize kolay gelsin.

ÇEYİZLİK DANTEL PİKE TAKIMI FİYATLARI

Çeyizlik olarak yapılan dantel pike takımının fiyatları ise çok merak edilmektedir. Dantel pike takımlarının fiyatları hanımlar en az 100 TL En fazla da 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

dantel pike
dantel pike
Dantelli işlemeli pike takımı örnekleri
dantelli kaneviçeli pike modelleri
Dantelli pike modelleri
Dantelli pike takımı örnekleri
Gümüş rengi Dantel pike takımı örnekleri
Siyah beyaz dantel pike takımları
İlginizi Çekebilir