Çocukların Çok Seveceği Kışa Özel Eldiven Modelleri Ve Örnekleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Çocukların Çok Seveceği Kışa Özel Eldiven Modelleri Ve Örnekleri

0

El örgüsü ile yapılan o kadar güzel modeller ve örnekler var ki özellikle örgü işini seven ev hanımları birbirinden güzel örnekler yaparlar ve evlerini bile bu şekilde süslerler. Malum bir de kış ayı geliyor ve soğuklardan korunmak için örgüde yapılan ilk model genel de eldiven modelleri oluyor. Eldivenler eskiden günümüze kadar her yıl başarılı bir şekilde harika örneklerle gelmiştir ve bu sezon da çocuklar için yapılan eldivenler o kadar güzel ve tatlı ki anneler bu tarz eldivenleri çocuklarına yapmadan duramazlar bence.

Çocuklar için yapılan eldivenler çok çeşitlidir ve bu yüzden seçme konusunda biraz zorlanmalar tabi ki olabilir. Ama sizler mesela seçmiş olduğunuz model üzerinde oynamalar yaparak eldiveninizi kendi tarzınıza göre de yapılandırabilirsiniz. Eldivenler hem tığ hem de şiş ile yapılabilir fakat mümkünse hanımlar tığ işi ile yapmaya çalışın. Çünkü şiş ile yaparsanız hem daha zorlanırsınız hem de yapacağınız eldiven tığ işine göre daha kalın olabilir.

ÇOCUKLARIN BAYILACAĞI BİRBİRİNDEN HARİKA ELDİVENLER

Aşağıda birbirinden güzel ve farklı çocuk eldivenleri bulunuyor. Sizler içerisinde hangisinde daha başarılı olacaksanız o modeli tercih ederek yapmaya başlayın. İsteyenler tek renk şeklinde örebilir isteyenler de rengarenk şeklin de veya desenler yaparak burada karar tamamen sizlere kalmış. Bunların haricin de sizlere önerimiz bir de ebruli ya da simli ipliklerden de çok güzel eldivenler işleyebilirsiniz.

Öreceğiniz eldivenin çocuğunuza göre daha sağlıklı olmasını ve siz de memnun kalmak istiyorsanız o zaman seçeceğiniz ipin kalitesi de o şekilde olsun. Piyasa da bir sürü kalitesiz ipler bulunuyor ve bu ipler çocuğunuzun sağlığına da ciddi anlam da zarar verir. Bu yüzden pamuklu ve yumuşak dokulu kaliteli ipleri seçmeye çalışın. Şimdi yeni sezona özel olarak çocuklar için yapılan rengarenk , desenli , motifli ve değişik olan kışlık eldiven modellerine buyurun inceleyelim.

Merhabalar benim adım sevilay ve yaşım 20. Şuanda üniversite de bilgisayar mühendisliği okumaktayım ve boş zamanlarım da bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir