Bezmialem Tahlil Sonuçları Sorgulama 2022 (e Sonuç Öğrenme)
  1. Anasayfa
  2. Güncel Bilgiler

Bezmialem Tahlil Sonuçları Sorgulama 2022 (e Sonuç Öğrenme)

0

Bezmialem tahlili yaptırdığınız zaman hiç hastaneye gitmeden oturduğunuz yerden online olarak laboratuvar sonuçlarınızı öğreniyorsunuz. Bunu yapmak için ise sadece LAB sonuç sayfasına girin ve sizden istenen bilgileri eksiksiz bir şekilde girip tahlil sonuçlarına bakabilirsiniz.

Bezmialem Tahlil Sonuçları Sorgulama 2022

Bezmialem Tahlil Sonuçları Sorgulama

Bezmialem tahlil sonuçlarını öğrenmek için sizlere vereceğimiz adrese tıklayın ve siteye girip sizden istenen tüm bilgileri girerek sonuçlarınıza daha yakından bakabilirsiniz. Sayfa açıldığı zaman karşınıza tahlil sonuçları çıkacaktır. O yere giriş yapın. Fakat eğer hasta no bilinmiyorsa o zaman hastaneyi arayın ya da hasta kayıt sekreterinden bunu öğrenebilirsiniz.

İnternet sitesi adresi https://labsonuc.bezmialemhastanesi.com/ 

Tahlil sonuçlarınızı ;

  • Üniversite hastanesinden telefon numarasını arayarak öğrenebilirsiniz.
  • Online ortamda öğrenebilirsiniz.
  • Bezmialem Tığ Fakültesinin e-sonuç sayfasına giriş yaparak öğrenebilirsiniz.

Bezmialem e Sonuç

Bu hastane insanlar daha rahat bir şekilde tahlil sonuçlarını öğrensinler diye e-sonuç çıkardılar ve bunun sayesinde insanlar evde online olarak internetten tahlil sonuçlarına rahatlıkla bakabiliyorlar. E-sonuçlar sayfasına giderek sizden istenen bilgileri doğru bir şekilde girince sorgulama yapıp yaptırmış olduğunuz tahlilleri orada görebilirsiniz.

E-Sonuç ekranına girmek için ; https://labsonuc.bezmialemhastanesi.com/ 

Bezmialem Laboratuvar Sonuçları

Eğer E-sonuçtan giremiyorsanız veya yapamıyorsanız o zaman telefonla arayıp bunu gerçekleştirebilirsiniz. Şimdi sizlere vereceğimiz telefon numarasını arayarak laboratuvar sonuçlarınızı hastaneden öğrenebilirsiniz.

0212 453 0 453

Bezmialem Dragos Hastanesinin ise telefon numarası ; 0216 256 56 56

Patoloji ve Tahlil Sonuçları Ne Zaman Çıkar?

Genel olarak en çok merak edilen sorulardan birisi de patoloji ile tahlil sonuçlarının çıkış süresi oluyor. Bu üniversite de yaptırmış olduğunuz kan veya diğer tahlillerin hepsi 1 iş günü içerisin de çıkmaktadır. Yani sabah verirseniz öğleden sonra , öğlen verirseniz de ertesi gün çıkmaktadır.

Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Dragos Hastanesi Tahlil Sonuçları

Bezmialem Vakıf Üniversitesina bağlı olan Dragos hastanesi de İstanbul Maltepede bulunur ve eğer sizler bu hastane de tahlil yaptırdıysanız o zaman vereceğimiz linke tıklayın. Daha sonra sizden istenen bilgileri aynı yukarı da olduğu gibi eksiksiz doldurarak tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.

Buraya Tıkayın.

Merhaba benim adım derya. Yaşım 19 ve üniversite 1 okumaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı bilgituneli.com sitesine makale yazmaktayım. Arkadaşlarımla beraber sinemaya gitmeyi çok seviyorum ve en korktuğum hayvan köpektir.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir