Instagram Hesap Silme ve Kapatma Linki 2021
  1. Anasayfa
  2. Güncel Bilgiler

Instagram Hesap Silme ve Kapatma Linki 2021

0

Instagram Hesabımı Nasıl Silebilirim ?

İnstagram uygulaması biliyorsunuz ki Türkiye de yaklaşık olarak 39 milyon kadar kişi tarafından kullanılmaktadır. Bu uygulamayı kullananların yüzde 41’i kadın ve yüzde 59 ise erkek olmaktadır. İnstagram kullanıcıları ise her geçen gün yaklaşık olarak 2 kat artıyor ve bu artmanın yanı sıra birçok kişi de instagram hesaplarını kapatmak istiyor. Bunun sebebi ise kimisinin işi oluyor veya zamanının çoğu buna gittiğinden dolayı bırakmak istiyor. Bizde bu yazımız da instagram hesabı nasıl silinir ? onu anlatacağız.

Instagram Hesap Silme ve Kapatma Linki 2021

Mobilde instagram uygulamasına girildiği zaman orada herhangi bir yerde silme bağlantısı olmadığından dolayı çoğu insan bunun cevabını merak ediyor. Vereceğimiz yöntem sayesinde ise instagram hesabınızı kalıcı veya geçici olarak silebileceksiniz.

Instagram Hesap Silme Nedir?

İnstagram hesabınızı sildiğiniz anda tüm fotoğraflarınız , videolarınız , yorumlarınız , beğenmeler ve aynı zaman da takipçileriniz hepsi kalıcı olarak silinir. Biraz bu uygulamaya ara vermek istiyorsanız o zaman hesabınızı geçici olarak kapatabilirsiniz. Geçici olarak kapattığınız zaman ise kimse sizi arayamaz , ulaşamaz.

Adım Adım Instagram Geçici Kapatma Nasıl Yapılır?

Hesabınızı geçici olarak kapatırsanız o zaman fotoğraflarınız , yorumlarınız ve beğenmeleriniz siz hesabınızı aktif edesiye kadar kapalı kalır. Hesabınızı geçici olarak kapatmak için ise ;

INSTAGRAM’I GEÇİCİ OLARAK KAPATMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Instagram Kalıcı Üyelik Silme

Hesabınızı geçici olarak değil de tamamen silmek istiyorsanız o zaman aşağıda vereceğimiz linke tıklayın ve dha sonra açılır menüden seçim yapıp ardından şifrenizi girin. Üyeliğinizi bu alanda kalıcı olarak silebilirsiniz.

INSTAGRAM KALICI OLARAK SİLMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Adım yeşim ve 32 yaşında evliyim 1 çocuk annesiyim. Evde boş kaldığım zamanlarda ek gelir olsun diye bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum. Gezmeyi çok severim ve en korktuğum hayvan ise yılandır.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir