Biyometrik Fotoğraf Fiyat 2022 ? Biyometrik Fotoğraf Fiyatları
  1. Anasayfa
  2. Güncel Bilgiler

Biyometrik Fotoğraf Fiyat 2022 ? Biyometrik Fotoğraf Fiyatları

0

Her sene olduğu gibi bu sene de biyometrik fotoğrafın fiyatı değişti. Biyometrik fotoğraf çekilecek olan insanlar 2022 yılında fiyatı ne kadar oldu bunu aramaya başladılar. Bizde bu konu hakkında araştırmalar yaptık ve fiyatının ne kadar olduğu konusunda bilgi sahibi olup sizlerle paylaştık.

İlk olarak şunu belirtmek isteriz ki biyometrik fotoğraflar genel olarak Pasaport , Yeni Ehliyet başvurusu gibi yerler de kullanılan fotoğraftır. Özellikle kişi yurt dışına çıkacağı zaman ondan ilk istenen şey biyometrik fotoğraftır.

Biyometrik Fotoğraf Fiyat

Biyometrik Fotoğraf – Vesikalık Fotoğraf  Fiyat Listesi ?

Biyometrik fotoğraf çektirecekseniz bunu bütün fotoğrafçılar da çektirmeniz mümkündür. Eski tip vesikalık çeken bir fotoğrafçıya bile gitseniz biyometrik fotoğraf çektirmeniz mümkündür. Biyometrik fotoğraflar ile vesikalık olan fotoğraflar arasında herhangi bir ücret farkı bulunmamaktadır.

Biyometrik Fotoğraf Azami Ücretleri ;  4 Adet Fotoğraf  36,00 ₺ –  8 adeti 42,00 TL –  12 adeti  48,00 ₺  – 16 Adeti 54,00 ₺ 

  1.  Biyometrik resim veya fotoğraf Fiyati 4 adet için istenilen fiyat 36 TL ile 48 TL arasındadır.
  2.  8 adet Biyometrik resim fiyatı  42 TL ile 84 TL arasındadır.
  3. 16 adet Biyometrik fotoğraf fiyatı 54 TL ile 108 TL arasındadır.
BiyometrikFotograf ne kadar

Biyometrik fotoğraf ne kadar sürede çıkar

Biyometrik fotoğraf çektirecek olan kişilerin en çok merak ettikleri soru ne kadar sürede çıkar ? sorusu oluyor. Biyometrik fotoğraf çektirdiğiniz zaman genel olarak 10 dakika ila 2 saat arasında çıkıp size teslim edilir. Fakat bu tamamen fotoğrafçının iş yoğunluğuna bağlı olarak da değişen durumdur.

Biyometrik fotoğraf makyajlı çekilir mi?

Biyometrik fotoğraf çektirecek kişi eğer kadın ise o zaman makyaj yapmalarında ve o şekilde çekilmelerin de bir sorun yoktur.

Vesikalık Fotoğraf 4 Adet Ne Kadar 2022

Biyometrik + Dijital fotoğrafın 4 tanesi 48 TL dir.

OKURLARIMIZ BUNA DA BAKTI ;

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir