Bayan Kalem Etek Modelleri ve Kombinleri
  1. Anasayfa
  2. Moda

Bayan Kalem Etek Modelleri ve Kombinleri

0

Yaz sezonu olduğu zaman kalem eteklerde hemen vitrinlerdeki yerini almaya başlıyor. Bu sezon üretilen kalem etekler o güzel ve hoş ki bayanlarımız bunların hepsine hayran kalacak bence. Bu yıl kalem etek modellerinde en göze çarpan etek uçlarına yapılan transparan dantel detaylı modeller baya bir gözde. Fakat kalem eteklerde şöyle bir şeyde var moda olup çoğu kişi tarafından tercih edilmeyen modellerde bulunuyor. Mesela beyaz gömlek veya bluz seçerek altınıza siyah renk kalem etek ile harika kombin oluşturabilirsiniz.

Kalem etek fiyatları çoğu kızlar tarafından en çok merak edilen sorulardan birisi oluyor. Ortalama olarak bir fiyat verecek olursak en ucuz modeller 40 ila 80 TL arasında oynarken , pahalı olan modeller 80 ila 150 TL arasında değişmektedir. Ama sizlerin de gördüğü gibi fiyatlar o kadar da çok pahalı değil bence böyle bir eteklere.

İçindekiler

Kalem Etek Üstüne Ne Giyilir

Kadınlarımızın çoğu vücut hatlarını öne çıkarmayı çok sever ve bu yüzden etek seçimi yaparken de buna baya bir dikkat ederler. Kalem etekler hem iş ortamlarında hem de günlük yaşantınızda tercih edebileceğiniz harika giyimlerden birisidir. Fakat kalem eteğin üzerine ne giysem diye kara kara düşünen bir sürü bayanımız vardır tabi. Bu düşüncede olan bayanlarımıza sesleniyorum tercih edeceğiniz kalem eteğin üzerine giyebileceğiniz en ideal giyim şık bir gömlek modeli olmaktadır.

Çünkü çalışan bayanlarımızın çoğu zaten kalem etek tercih edecekleri zaman üzerlerine kesinlikle gömlek giyerler. bu etek ile giyilebilecek en ideal giyim gömleklerdir. Ya da ben gömlek sevmiyorum diyorsanız aşağıda bulunan fotoğraftaki gibi bluz tercih edebilirsiniz.

Bu yıl kalem eteklere göre giyilen en güzel kıyafetler tişörtler oldu. Kalem etek , tişört ve spor bir ayakkabı seçerek farklı kombinasyon ortaya çıkartabilirsiniz. En sonda üzerinize ceket seçerek daha da şık olabilirsiniz. Bunların yanı sıra en çok ilgi gören bir diğer kombin ise büstiyer ve kalem etek kombinleri oluyor. İşte kızlar bu sezona özel olarak yapılan kalem etek kombinleri ;

İlginizi Çekebilir