Tesettür Abiye Modelleri Ve Fiyatları
  1. Anasayfa
  2. Moda

Tesettür Abiye Modelleri Ve Fiyatları

0

Abiyeler özel gecelerin , düğünlerin ve davetlerin olmazsa olmazıdır. Her kadın böyle özel yerlere gidecekleri zaman kıyafet bakımından ilk tercihleri abiye kıyafetleri oluyor. Tabi bu abiyeler hem açık olanlar için hem de tesettürlü bayanlarımız için de var. Biz bu yazımızda kapalı olan bayanlarımızı düşündük ve onlar için harika abiye elbiseleri bulup sayfamıza ekledik ve bu konuda detaylı bilgiler de vereceğiz.

Bu sezon tesettür modasında yer alan abiyeler kendisini baya bir yenilemiş ve birbirinden güzel canlı renkler ortaya çıkararak bayanların gözdesi haline gelmiş. Kapalı abiyelerin modern tasarımları ile türbanlara verilen abiye şekilleri ile özel günlerin en göz alıcısı sizler olabilirsiniz.

Tesettür Abiye Modelleri Ve Fiyatları 2021-2022

Tesettür abiye seçimini yapmadan önce kesinlikle ilk önce rengini seçmeniz gerekiyor. Bu sezon ise renk olarak en çok tercih edilecek renkleri bizler sıra sıra yazdık işte renkler ;

Mürdüm rengi

Mavi rengi

Mor tesettür abiye

Kiremit rengi

Siyah

Gümüş rengi

bordo rengi

Beyaz bu saymış olduğumuz renklerin hepsi 2021 tesettür abiye modellerinde en çok tercih edilenlerdir.

Düğünler de en çok tercih edilen ve vazgeçilmezi olan bu abiyeler 2021 yılındaki tasarımları ile bir başka görünüyor. Kapalı olan bayanlarımız burada bulunan modelleri seçmede bir hayli zorlanacağa benziyor. Sizler yalnız tarzınıza hangileri hitap ediyorsa onu tercih edin ve bu şekilde gecenin yıldızı olun.

Kapalılar için Abiye; Kumaş Tercihleri

Tesettür abiye seçimi yapacağınız zaman hanımlar kesinlikle kumaş tercihine çok dikkat ediniz. Çünkü havalarda bir hayli sıcak olduğundan eğer kumaşı yanlış seçerseniz o zaman kötü sonuçlar ortaya çıkabilir. Bunun için kumaşın ince olmasına ve terletmemesine özen gösteriniz. Tören ve etkinlik gibi açık alana gidecekseniz o zaman sizlere tavsiyem astarlı şifon kumaşlarını tercih ediniz.

Eğer gideceğiniz yer havuz başı ise o zaman abiye seçerken böyle daha cıvıl cıvıl renkleri tercih edip kumaş olarak da ince olanı seçiniz.

Yeni sezon da abiye kumaşlarda en çok tercih edilenler ise şöyle ; şifon kumaş ve viskon kumaştır. Bu kumaşları tercih ederseniz şık görünmenin yanı sıra elbise içerisinde daha rahat etmiş olacaksınız.

Kumaş seçimi de bittikten sonra diğer konu beden seçimi olacaktır. Her zaman kıyafet seçerken kendi bedeninize hangi model uyuyorsa onu tercih edin.

2021 yılına özel olarak tasarlanan tesettür abiye modellerinin hepsi her tarza ve her yaşa uygun olarak tasarlanmıştır. Özellikle belden kloş açılan elbiseler ile pelerinli abiyeler bu sezona damgasını vuracağa benziyor. Bunların yanı sıra beli kemerli abiyeler de bir hayli moda kızlar.

Kapalı Abiye Fiyatları

Tesettür abiye elbiselerin fiyatları hanımlar 150 TL’den başlıyor 7000 TL’ye kadar çıkıyor. Fakat ucuz arıyorsanız onlar da 100 TL’den başlıyor 500 TL arasına kadar çıkıyor.

Adım Erman ve 23 yaşındayım. Açıktan hem üniversite okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum. Kitap okumayı aşırı çok severim ve arkadaşlarımla bir şeyler yapmaya bayılırım.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir