Saks Mavisi Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Olur ?
 1. Anasayfa
 2. Moda

Saks Mavisi Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Olur ?

0

Günümüzde bayanlar için pantolon son derece önemli konulardan birisidir ve bu sezon ise en çok tercih edilen pantolonlar arasında renk olarak saks mavisi rengi oldu. Saks mavisi kombinleri bayanlar için ne kadar önemliyse aynı şekilde erkekler için de son derece önemli bir renk oluyor. Eğer sizler doğru renkler ile kombine ederseniz bulunmuş olduğunuz ortamlarda bütün gözler sizin üzeriniz de olur ve aynı zaman da o yerin en şık bayanı siz tabi. Fakat en çok merak edilen sorulardan birisi de şu oluyor. Saks mavisi pantolonun altına hangi renk ayakkabı tercih etmem gerekiyor ?

Saks mavisi pantolonlar genel olarak en çok özel günler de ve gecelerde tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Ama güzel bir ayakkabı seçimi yapmak da bu konuda çok önemlidir. Çünkü saks mavisi kendi başına çok güzel ama yapacağınız yanlış bir ayakkabı seçimi kıyafetinizi kötü yapabilir. Saks mavisi pantolonun altına tercih edebileceğiniz ayakkabı renkleri ise şöyle ;

 • Siyah
 • Pudra
 • Metalik renkler
 • Saks Kırmızı
 • Yeşil
 • Nude

Siyah Ayakkabı Bayan Modelleri İçin; (Saks Mavisi Siyah Uyumu)

Saks mavisi pantolonunuzun altına ayakkabı rengi olarak tercih edebileceğiniz en ideal renk Siyahtır. Çünkü siyah biliyorsunuz ki hemen hemen her şeyin altına rahatlıkla gider. Kullanmış olduğunuz kombinde kızlar siyah renkte güzel bir ayakkabı tercihi yaparak şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Pudra Ayakkabı Modelleri İçin; (Saks Mavisi Pudra Uyumu)

Saks mavisi pantolonun altına ayakkabı rengi olarak siyah’ı söyledik ve şimdi siyah tercih etmek isteyenler varsa o zaman bunun yerine pudra rengi güzel bir ayakkabı seçimi yapabilirler. Pudra rengi aynı zaman da göz alıcı renk olduğundan sizler ofis ortamında çalışıyorsanız o zaman ofis kombini için tercih edebilirsiniz.

Kırmızı Ayakkabı Modelleri İçin; (Saks Mavisi Kırmızı Uyumu)

Hem göz alıcı hem de capcanlı renkler arasında yer alan kırmızı rengini de sizler saks mavisi pantolonlarınızın altına tercih ederek harika kombinler oluşturabilirsiniz. Ayakkabı olarak isteyenler spor ayakkabılar isteyenler de stiletto gibi modelleri tercih edebilir.

İspanyol Paça Saks Mavisi Pantolon Altına Hangi Ayakkabı

 • Platform
 • Stiletto
 • Yüksek topuklu (ince topuk)
İlginizi Çekebilir