Rüyada Gaz Lambası Görmek Ne Anlama Gelir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Gaz Lambası Görmek Ne Anlama Gelir ?

0

Rüyada gaz lambası görmek , gerçek hayatınızda mutluluklarınızın uzun sürmesine , sağlığınızda herhangi bir sorunların olmamasına , mevcut olan iyi konumunuzu koruyacağınıza , hem iş hem de özel yaşantınızda istikrarlı bir şekilde hareket edeceğinize , özellikle iş hayatınızda çok iyi işler başarıp en iyi yerlere geleceğinize , hastalığınız varsa kısa süre içerisinde şifa bulup tekrardan düzeleceğinize , yardıma muhtaç olan birisine yardım eli uzatacağınıza ve bu sayede sevap işleyeceğinize işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre ise , istediğiniz her şeye kolay bir şekilde ulaşacağınıza , maddi olarak zengin bir yaşam süreceğinize , tüm sıkıntılarınızdan ve dertlerinizden kurtulup rahat edeceğinize alamet eder.

Rüyada Gaz Lambası Almak

Rüyada gaz lambası aldığınızı gördüyseniz , hayatınızı artık yavaş yavaş değiştirmek için bazı kararlar alacağınıza , şuan ki durumunuzdan pek memnun olmadığınıza , atacağınız adımlarınızın ise sizlere mutluluk getireceğine rivayet edilir. Eğer eski gaz lambası aldığınızı gördüyseniz , hem aile hem de akrabalarınızla çok iyi anlaşacağınıza , yeni gaz lambası almak , ailenize yeni birisinin katılmasına ya da aş dolu evliliklerin olacağına şahitlik edeceğinize delalet eder.

Rüyada Gaz Lambası Söndürmek

Rüyada gaz lambasını söndürmek , bu rüya genel olarak kişi için pek hayırlı değildir. Uğursuzluk ve kısmetsizlik gibi anlamlara gelmektedir. Eğer gerçek yaşam da sağlığınızı ihmal ediyorsanız o zaman belli bir süreden sonra rahatsızlıklar yaşamaya başlayacağınıza , işinize ara vereceğinize , iş yerinizin kapatılmasına ya da bir yerden gelir elde ediyorsanız o gelir yerinin sizden çıkmasına ve zor duruma düşmenize işaret eder.