Paribu Hesap Silme veya Hesap Kapatma Nasıl Yapılır ?
  1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Paribu Hesap Silme veya Hesap Kapatma Nasıl Yapılır ?

Paribu, kullanıcılarına hızlı, basit ve güvenli kripto para birimi işlemleri sağlayan bir platformdur. Bu Paribu incelemesi, Paribu platformunun tüm özelliklerini kapsayacaktır. Paribu’da Bitcoin dahil 22 kripto para biriminde işlem yapılabilir. Bu platformda kullanıcılar haftanın yedi günü 24 saat kripto para işlemleri ve TL para çekme işlemleri yapabilirler. Paribu, BTC/USDT, ETH/USDT ve XRP/USDT çiftlerini açtı. Tether, herhangi bir komisyon ücreti ödemeden Bitcoin, Ethereum ve XRP işlemlerini gerçekleştirmenizi sağlar. Paribu mobil uygulaması ile kripto paralarınız ile alakalı her yerden işlem yapabilirsiniz.

Paribu Hesap Silme veya Hesap Kapatma Nasıl Yapılır

14 Şubat 2017’de lansmanı yapılan Paribu, yerel pazarlardaki varlığını küresel çapta genişletme girişimlerinin sonuna yaklaşıyor. Kripto para birimlerinin günlük yaşamdaki kullanımının erişimini genişletmek için çalışıyor. Türkiye’nin blok zinciri teknolojisinin daha iyi kullanımına izin vermesini sağlamak için Paribu blok zinciri ağını geliştirmek için somut önlemler alan platform, dijital varlıkların ve kullanıcı verilerinin depolanmasında düzenleyici gereklilikler için bir model teşkil edecek uygulamaları hayata geçirdi. Hal böyleyken paribu hesap kapatma ile alakalı bilgilerin işinize yaramayacağını düşünebilirsiniz. Yine de bazen kullanıcılar çeşitli nedenler dolayısıyla Paribu hesaplarını kapatmak isteyebiliyorlar.

Yazımızın devamında bu detaya değineceğiz.

Neden Paribu?

Paribu, Türkiye merkezli bir kripto para borsasıdır. Türkiye’de çok sayıda kripto para borsası var; Bithesap bunların arasında ama daha bir sürü var. Bildiğimiz kadarıyla Paribu’da sadece Türk şirketleri ve bireyleri (veya en azından Türk telefon numarasına sahip kişiler) hesap açabilir. Bu borsa ABD’li yatırımcılara açık değil. Dolayısıyla, ABD’li bir tüccarsanız ve Paribu’da ticaret yapmak istiyorsanız, ticaret mekanınızı yeniden düşünebilir ve diğer en iyi kripto para borsalarından birine gidebilirsiniz. Ancak, çok moralinizi bozmanıza gerek yok; diğer birçok site, bu borsanın yaptığı ticaret türüne sahiptir.

Platformu masaüstünüzde kullanmamayı seçerseniz, değişim bir akıllı telefon uygulaması olarak kullanılabilir. Uygulama, hem App Store’da hem de Google Play’de ücretsiz olarak indirilebilir.

Paribu Hesap Kapatma ve Paribu Hesap Silme

Yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi çok çeşitli nedenlerden dolayı Paribu hesabınızı kapatmak veya güvenliğinizi maksimum seviyede tutmak için hesabınızı tamamen silmek isteyebilirsiniz. Öncelikle bunu yapmanın çok basit olduğunu ancak biraz zaman alacağını belirtmek isteriz.

Paribu hesabımı kapatmak istiyorum diyorsanız ilk olarak destek@paribu.com ile iletişime geçmelisiniz. Bu mail adresi dışında hiçbir adres ve yöntem hesabınızı kapatma konusunda yetkili değildir. Bu mail adresine mail atarak hesap kapatma talebinizi kısa ve net bir şekilde belirtirseniz kısa bir süre içerisinde size geri dönüş yapacaklardır. Bilmeniz gereken, hesap kapatma işleminin tamamen tamamlanması için çoğunlukla 1 ay gibi bir sürenin geçmesi gerektiğidir.

Paribu Hesap Silme

Eğer paribu hesabınızı tamamen kapattıktan sonra verileriniz dahil her türlü bilginin Paribu sistemlerinden silinmesini istiyorsanız destek almanız gereken tek yer yine destek@paribu.com mail adresi olacaktır. Dilerseniz hesap silme işlemi ile alakalı olarak bu adres ile iletişime geçebilir veya internet sitesi üzerinden hesabınıza giriş yaptıktan sonra bir destek bileti oluşturabilirsiniz.

Belirli bir süre içerisinde hesabınız ve verileri Paribu sistemlerinden tamamen silinecektir. Tek yapmanız gereken yukarıda size belirtmiş olduğumuz mail adresine isteğinizi belirten bir e-posta göndermek olacaktır.

İşte Paribu hesap kapatma ve hesap silme işlemi bu kadar basit. Siz de hemen Paribu ile iletişime geçerek hesap silme işlemini tamamlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir