Oppo Garanti Sorgulama 2022
  1. Anasayfa
  2. Güncel Bilgiler

Oppo Garanti Sorgulama 2022

0

Oppo markası telefon kullananların en çok merak ettiği sorulardan birisi de Oppo Garanti Süresi Sorgulaması nasıl yapılır ? sorusu oluyor. Aslında bakarsanız arkadaşlar bu işlemi internetten yapmak çok kolaydır. Şimdi sizlere vereceğimiz bilgiler sayesinde çok kolay bir şekilde Oppo garanti var mı yok mu sorgulaması yapabileceksiniz.

Oppo son zamanlar da Türkiye’de en çok satılan ve çeşitli modelleri bulunan akıllı telefonlardan birisidir. Hem fiyatı çok uygun hem de çeşitli özellikleri bulunduğundan dolayı birçok kişinin ilgisini çekmeyi başarıyor. OPPO cihazınız arızalandı ve tamir edilmesini istiyorsunuz ya da sadece kontrol etmek istiyorsanız ama cihazın hala garantisi devam ediyor mu ? bunu öğrenmenin yolunu şimdi sizlere anlatacağız.

Oppo Garanti Sorgulama

Oppo Garanti Sorgulama

OPPO markası akıllı telefonunuz varsa ve garanti sorgulaması yapmak istiyorsanız o zaman anlatacaklarımızı yapmaya başlayın. Burada ilk olarak yapmanız gereken IMEI’Yi girmek ve daha sonra doğrulama kodunu girmektir. En son Kontrol Et butonuna tıklayarak garanti durumunuzu bu şekilde görüntüleyebilirsiniz.

  • garanti sorgulama sayfasına giriş yapın.
  • Giriş işlemini yaptıktan sonra IMEI girmeniz gerekiyor.
  • Sonra doğrulama kodunu girin.
  • Kontrol Et Butonuna tıklayın.
  • Sonra karşınıza açılacak olan ekranda garanti bölgesini ve cihaz modeli gibi çeşitli bilgilere bakabilirsiniz.

Cihanızın IMEI nereden bakabilirim ? Ayarlar – Telefon Hakkında – Durum – IMEI buradan bakabilirsiniz. Aynı zaman da telefonunuzun kutusu varsa kutunun altına bakabilirsiniz. Ya da *#06# tuşlayarak kontrol edebilirsiniz.

Oppo Granti Süresi Sorgulama Nasıl Yapılır ?

Oppo garanti süresini nasıl sorgularım ? öğrenmek için yukarıda anlatmış olduğumuz yöntemi uygulayarak çok kolay bir şekilde internetten sorgulama yapabilirsiniz. Yukarıda vermiş olduğumuz link oppo’nun kendi resmi internet sitesidir ve korkmanıza hiç gerek yok.

Oppo Türkiye Telefon Numarası

OPPO Türkiye Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 433 67 76

Türkiye Oppo Yetkili Servisleri

Oppo markasının, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, İstanbul, İzmir ve Trabzon’da yetkili servisleri vardır.

Oppo Yetkili Servislerine buradan bakabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir