Mavi Kotun Üstüne Ne Giyilir ?
  1. Anasayfa
  2. Moda

Mavi Kotun Üstüne Ne Giyilir ?

0

Mavi kotun üstüne ne giyilir ? sorusunu birçok genç kızlarımız tarafından sürekli olarak arattırılmaktadır ve günümüzde ise mavi kot çok tercih edilmeye başlandı. Sizler mavi kotu her ortamda ve her tarza uygun olarak giyip kullanabilirsiniz. Zaten her bayanın dolabında kesinlikle mavi kot vardır. Burada önemli olan mavi kot ile yapılabilecek kombinlerdir.

Mavi kot tercih ettiğiniz zaman üstünüze sweatshirt , kazak , gömlek , tunik ve badi gibi şeyler giyerek harika kombinasyonlar oluşturabilirsiniz. Ya da tercih edeceğiniz mavi kot slim fit ise o zaman üst giyecekseniz onunda slim fit olması son derece önemli noktadır. Mavi kotun üzerine giyeceğiniz kıyafetleri seçmeden önce nerede giyeceğiniz de önemlidir yani bulunacağınız ortam. Spor tarzı kombin yapmak isterseniz eğer o zaman mavi renkte kot , menekşe rengi , lacivert veya pudra renginde güzel tişört seçimi yaparak harika kombinasyon oluşturabilirsiniz.

Bunun haricinde günümüzde mavi kotun üzerine en çok tercih edilen giyim gömlek modelleri oluyor. Eğer gömlek giymeyi seviyorsanız bence gömlek daha şık duracaktır.

Mavi Kot Üstüne Ne Renk Mont Giyilir

Kış ayında mavi kot tercih edecekseniz ve mont olarak giyeceğiniz şeyi bilmiyorsanız hemen sizlere bu konuda yardımcı olalım. Mavi kot kombini yapacağınız zaman bazı noktalara dikkat etmeniz gerekiyor. Yani mont seçimi kot pantolon da her zaman önemli noktalardan birisidir. Sizler mavi kotun üstüne mont rengi olarak siyahı tercih edebilirsiniz. Ama tabi spor kombini yapıyorsanız.

Mavi kotunuzun üzerine tercih edeceğiniz mont hangi renkse içinize giymiş olduğunuz kıyafetin rengi de mont ile uyumlu olması gerekiyor. Örnek verecek olursak kızlar ; mavi kot , beyaz renkte tişört , beyaz renkte spor ayakkabı ve siyah ya da lacivert renkte mont seçimi yaparak çok güzel kombin oluşturmuş olursunuz.

Bol Paça Mavi Kotun Üstüne Ne Giyilir

Bol paça mavi kot tercih edecekseniz ve üzerinize kızlar şunları tercih edebilirsiniz , slim fit olan gömlek , kazak , badi , tişört ve crop top üstleri giyebilirsiniz.

Mavi Kotun Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir

Spor kombini yapacaksanız eğer o zaman mavi renkte kotun altına spor ayakkabılardan birini tercih edebilirsiniz. Tercih edeceğiniz ayakkabı beyaz sneakers olabilir. Ofis kombini yapacak hanımlarımız ise ; stiletto ya da kitte topuk ayakkabı seçebilir.

Mavi Kotun Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

  • Kahverengi
  • Beyaz
  • Siyah
  • Bordo
  • Taba
  • Lacivert
  • Vizon rengi

Adın dilay ve 25 yaşındayım. Küçük yaşımdan beri bilgisayara ilgim çok olduğundan dolayı site işleriyle uğraşmayı seviyorum. Makale yazmada da uzman olduğumdan dolayı boş zamanlarımı bu şekilde değerlendiriyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir