Kot Ceket Kombinleri Kadın
  1. Anasayfa
  2. Moda

Kot Ceket Kombinleri Kadın

0

Kadınlar her zaman giyimlerine o kadar çok büyük önem verirler ki çoğu zaman dışarı çıkacakları zaman ilk kombinasyonlarını oluştururlar sonra ayakkabı seçimini yaparlar en son da saçlarını yapıp o şekilde çıkarlar. Bu yaz sezonunda ise kombin konusunda en revaçta olan modeller kot ceketler oldu. Sayfamızda uzun kot ceketlere , kot ceket etek kombinlerine , elbise kot ceketlere ve kot ceket altına ne giyilir bunlara bakacağız.

Kot ceket kombinlerini herkes rahatça tercih edebilir. Her yaştan kadın olsun erkek olsun kombinler yapabilir. Aynı zaman da renk olarak ise her rengini kolayca bulabilirsiniz. Fakat bu sezon en çok tercih edilen ; siyah kot ceket ile mavi kot ceket modelleri oluyor. Bu iki renk kombini baya tutuldu diyebiliriz.

Bazı kızlar ise yaz ayında kot ceket giyilir mi diye sorular soruyor. Fakat biliyorsunuz ki Türkiye’de akşam saatleri olduğu zaman havalar serin oluyor ve bu yaz akşamları olsa bile durum aynı. İşte yaz serin akşamlarında sizi kurtaracak kombin kot ceketler oluyor. Kot ceket modellerini birçok giyim ile rahatlıkla kombine edebilirsiniz. Burada minik detaylara yer verirseniz o zaman ortaya gerçekten harika kombin çıkar kızlar.

Kot Ceket İçine Ne Giyilir

Kadınların en çok merak ettikleri konulardan birisi de kot ceket içerisine ne giyilir sorusu oluyor. Kızlar kot ceketin içerisine tercih edebileceğiniz giyimler şunlardır ; sweatshirt , triko kazak , elbise , gömlek ve bluz gibi giyimleri rahatça tercih edebilirsiniz.

Kot ceketinizin içerisine tercih edeceğiniz bu giyimlerden birisini seçerek alt kombin olarak da derilere yer verirseniz o zaman ortaya harika model çıkar. Zaten sizler hemen hemen her renkle uyum sağlayabilirsiniz.

Mesela siyah renkte bir kot ceket tercihi yaparsanız bunu bütün renkler ile kombinasyon yapmanız mümkün. Yani beyazdan kırmızıyı da tutun sarıdan laciverte kadar her renkte kullanabilirsiniz.

Sizlere isterseniz güzel bir kombin önerisi verelim. Altınıza kumaş pantolon seçin , üzerinize kot ceket ve içinize ise bluz , son olarak ayakkabı için babet tercihi yaparak harika olabilirsiniz.

Elbise Kot Ceket Kombini

Kot ceketler genel olarak spor kombinlerinde daha çok tercih edilmektedir. Yani sizler desenli bir elbise modeli seçerek üstünüze kot ceket tercihi ile ortaya harika kombin çıkartabilirsiniz. Unutmayın elbise ile de kot ceketler harika görünüme sahip oluyor.

Merhaba benim adım derya. Yaşım 19 ve üniversite 1 okumaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı bilgituneli.com sitesine makale yazmaktayım. Arkadaşlarımla beraber sinemaya gitmeyi çok seviyorum ve en korktuğum hayvan köpektir.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir