Kısmetin Açılması ve Evlenmek İçin Dua Nihat Hatipoğlu
  1. Anasayfa
  2. Dini Konular

Kısmetin Açılması ve Evlenmek İçin Dua Nihat Hatipoğlu

0

İlk olarak şunu söyleyelim sizlere kısmetinizin açılmasını istiyorsanız her zaman Allah’a sığınmanız en doğru seçim olacaktır. Çünkü Allah kendisine sığınan insanlara her zaman yardımcı olur. Bu yüzden dua etmek ve Allah’a sığınma yaparsanız hem kısmetiniz açılır hem de yaşamış olduğunuz sorunlarınız varsa onların yavaş yavaş çözülmeye başlar.

Nihat Hatipoğlu’da konuşmalarında her zaman Allah’a sığınmanın çok önemli olduğunu vurgulamaktadır. Şimdi arkadaşlar ilk olarak bu durumdan kurtulmak ve kısmetinizi açmak istiyorsanız ilk önce abdest alalım , kıbleye doğru yönelelim ve besmele çekerek dua etmeye başlayalım. Tövbe ettiğimiz de ve aynı zaman da Allah’tan af dilediğimiz zaman Allah’ın affedici olduğunu da bilmemiz ve unutmamamız gerekmektedir. İlk önce hamd etmeli ve daha sonra salavat etmeliyiz.

Sevdiğinle Evlenmek için Dua Nihat Hatipoğlu

Sevmiş olduğunuz kişiye kavuşmak istiyorsanız o zaman Yasin suresini 70 kere okumalısınız. Saf Suresini de okumak isterseniz 18 defa okuyarak nasibinizi bu şekilde açabilirsiniz. Bu dualar çok önemlidir ve en hayırlısını da her zaman olduğu gibi şimdi de Allah’tan istenilmesi gerek. Allah her zaman kendisine edilen her duayı işitir ve size hangisi doğru ise o şekilde yönlendirir.

Nihat Hatipoğlu Duaları Evlilik Duası

Sizin için hayırlı olacak birisi ile evlenmek ve mutlu bir yuva kurmak istiyorsanız o zaman Nihat Hatipoğlu’nun bu konuda okunması gereken duaları söylemiştir. Nihat Hatipoğlu aynı zaman da kısmetin açılması için de dualar vermiştir.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

Merhabalar benim adım sevilay ve yaşım 20. Şuanda üniversite de bilgisayar mühendisliği okumaktayım ve boş zamanlarım da bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum.

Yazarın Profili