Diş Ağrısı Duası Cübbeli Ahmet Hoca Ve Nihat Hatipoğlu
  1. Anasayfa
  2. Dini Konular

Diş Ağrısı Duası Cübbeli Ahmet Hoca Ve Nihat Hatipoğlu

0

Diş ağrısı gerçekten çok kötü rahatsızlıklardan birisidir ve özellikle birçok insan diş ağrısına çözüm yolu bulmaya çalışıyor. Şimdi vücudumuz da bulunan tüm hastalıklardan eğer Allah’ın şifasına sığınırsak ve manasına gelen tüm duaları olursak o zaman şifa bulabiliriz. Çünkü hem merhametin hem de sonsuz gücün tek sahibi Yüce Allah’tır. Bu yüzden Allah tarafından bizlere verilen şifanın da anlık ve etkili olduğu da herkes tarafından bilinen bir şeydir. Bu yüzden okunacak olan diş ağrısı duası da bu konuda en etkili yöntemlerden birisi olacaktır.

Diş Ağrısı Duası Yasin

Dişiniz çok ağrıyorsa ve dayanamıyorsanız o zaman okuyacağınız dualar arasında Yasin-i Şerif yer alıyor. Yasin- Şerif birçok açıdan büyük faziletleri bulunmaktadır ve sizler bu sureyi okuyup daha sonra da gönlünüzden geçen hayırlı şeyler için Allah’a dua edebilirsiniz. Aynı zaman da sadece diş ağrısı için değil başka hastalıklarınız veya ağrılarınız varsa onlar için de dua edebilirsiniz. İsterseniz şimdi duanın hem şekli hem de ediliş biçimi hakkında kısaca bilgi verelim.

Diş Ağrısına Okunacak Dua

Diş ağrısı için okuyacağınız duayı vakit namazları yani sabah , öğle , ikindi , akşam ve yatsı namazlarından sonra edebilirsiniz. Bunun haricin de diğer vakitler için de etmeniz mümkündür. Bu duaları eğer ederseniz hem diş ağrınızdan hem de vücudunuz da bulunan tüm hastalıklardan Allah’ın izni ile kurtulabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;