Çeyiz Hazırlayanlar İçin Harika Boncuk İşi Modelleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Çeyiz Hazırlayanlar İçin Harika Boncuk İşi Modelleri

0

Son zamanlar da el işinde en çok tercih edilen çalışmalar arasına boncuk el işleri girdi. Boncuk işi ile yapılan örnekler o kadar güzel ve harika görünüyor ki günümüzde boncukla yepyeni modeller yapılmaktadır. Bazen örgü örmek sıkıcı gelmeye başlar ve örgüden sıkılan bayanlar değişiklik arıyorlarsa o zaman farklılık olması açısından burada bulunan boncuk işlerinden birisini yapabilirsiniz. Eğer sizler dantel işini az da olsa biliyorsanız burada bulunan modelleri zaten çok kolay bir şekilde yapacaksınız bundan emin olabilirsiniz.

Hem şık hem de farklı olan boncuk işleri aynı zaman da genç kızların çeyizlerine daha fazla yapılmaktadır. Mesela sizin genç bir kızını varsa ve onun çeyizine farklı modeller arıyorsanız bence burada bulunan boncuk işi yapılan örneklerden birini seçip işleyebilirsiniz. Fakat şunu belirtmek isteriz ki boncuk işi biraz zahmetli ve zor işlerden birisidir. Ama yapınca ortaya gerçekten harika bir görüntü çıkıyor orası ayrı bir şey.

ÇEYİZLİKLERİN VAZGEÇİLMEZİ BONCUK İŞLERİ

Boncuk işinde sizi zorlayacak en zor yer ipe boncukların dizilmesidir. Yapacağınız modelde kullanmak istediğiniz boncukların hepsini örmek istediğiniz ipe tek tek diziyorsunuz ve buda biraz zahmetli oluyor. Fakat sonucu gerçekten çok güzel oluyor bunu da belirtmek isteriz. Hem burada bulunan modellerin hepsi zaten çeyizlik için tercih edilenlerdir. Yani çeyizlik için arıyorsanız bence çok doğru yerdesiniz hanımlar. Özellikle herkes daha kolay yapması için en kolay boncuk işi modellerini seçip sayfama ekledim. Dediğimiz gibi dantel işini biliyorsanız burada bulunan örneklerin hepsini kolay bir şekilde işleyebilirsiniz. Hepinize kolay gelsin. Takıldığınız nokta olursa yorumlar kısmından bana yazabilirsiniz.

Merhaba benim adım derya. Yaşım 19 ve üniversite 1 okumaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı bilgituneli.com sitesine makale yazmaktayım. Arkadaşlarımla beraber sinemaya gitmeyi çok seviyorum ve en korktuğum hayvan köpektir.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir