Düğün Pastası Nasıl Seçilir ? Konsepte Göre Düğün Pastası Seçimleri
  1. Anasayfa
  2. Güncel Bilgiler

Düğün Pastası Nasıl Seçilir ? Konsepte Göre Düğün Pastası Seçimleri

0

Düğün Pastası Nasıl Seçilir ?

Evlenecek olan yeni çiftler hayatlarının en güzel gününün her zaman en iyi şekilde ve kusursuz olmasını isterler. Çünkü bu mutlu günü bir kere yaşayacaklarından dolayı her şeye dikkat etmeli ve ona göre dizayn edilmelidir. Şimdi çiftlerin ise bu konuda en çok önem verdikleri konu ise pasta oluyor. Bir pasta düğün için çok önemlidir. Görüntüsü ile lezzeti çok güzel olursa düğüne gelecek olan davetlilerin asla dişinden düşmez. Peki düğün pastasını seçerken nelere dikkat etmemiz gerekiyor ?

Düğün Pastası Nasıl Seçilir

Düğün yaklaştığı zaman ve düğün günü çiftlerin eli ayakları dolaşmaya başlar ve düğün hazırlığı yapacakları zaman ise en çok dikkat ettikleri konu düğün pastası oluyor. Düğün hazırlıkları aslında bakarsanız aylar öncesinden başlıyor fakat düğün mekanı ile düğün pasta seçimi bir hayli zor oluyor seçim yaparken. Çünkü düğün pastasını seçerken düğün konseptine uygun olması gerek. Düğün pastası düğün mekanı ile uyum içerisine olursa daha iyi olur. Bu yüzden düğün pastası seçimi yapacağınız zaman bu konuyu kesinlikle son güne bırakmayın.

DÜĞÜN PASTASI NASIL SEÇİLİR ?

  • Düğün pastası seçimi yapacağınız zaman her zaman düğün mekanında kapasitesine göre veya davetli sayısına göre büyük veya küçük yapmanız daha doğru olacaktır.
  • Sıcak yaz günlerinde yapacaksanız o zaman aşırı yüksek katlı pastalar yapmak yerine küçük katlı pastalar tercih etmelisiniz.
  • Yaz mevsiminde yapılacak olan düğünlerde pasta yaptığınız zaman uygun koşullarda saklamanız gerekiyorç

DÜĞÜN PASTANIZIN DÜĞÜNE UYGUN SEÇİMİ

  • Nostaljik olan her şeyi seviyorsanız o zaman düğün yerinizi yapacağınız zaman bu temaya uygun şeyler tercih etmelisiniz. Yani vintage temalı ve düğün pastasını ise retro tarzında çiçeklerle bezenmiş ve dantellerle de süslenmiş pastaları tercih ederseniz bence daha güzel görünür.
  • Deniz kenarlarını seviyorsanız ve bu yerler de yapacaksanız o zaman deniz temalı olduğundan pastasınız da ona göre meyveli veya dondurmalı seçebilirsiniz. Pasta üzerine de isteyenler deniz temalı görsel eklemesi yapabilir.
  • Klasik düğün yapacaksanız o zaman en ideali gelin damat figürlü bir sade pasta yaptırabilirsiniz.
  • Kır düğünü için ise pasta seçimi yapacağınız zaman kır çiçekleri ile süslenmiş ve aynı zaman da şeker hamurları ile yapılan pastalar daha şık duracaktır.
kır düğününde pasta seçimi nasıl olmalı

Merhaba benim adım derya. Yaşım 19 ve üniversite 1 okumaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı bilgituneli.com sitesine makale yazmaktayım. Arkadaşlarımla beraber sinemaya gitmeyi çok seviyorum ve en korktuğum hayvan köpektir.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir