Facebook Silinen Mesajları Geri Getirme 2022
  1. Anasayfa
  2. Güncel Bilgiler

Facebook Silinen Mesajları Geri Getirme 2022

0

Birçok kişinin merak etmiş olduğu sorular arasında Facebook’ta silinen mesajları geri getirmemiz mümkün mü ? sorusu oluyor. Bizde bu konu üzerine netten araştırma yaptık ve bulduğumuz bilgileri de sizlerle paylaştık. Facebook arkadaşlar biliyorsunuz ki günümüzde en çok aktif olarak kullanılan sosyal medyalardan birisidir ve Ülkemizde hala kullanıcı sayısını yerinde tutmaktadır.

Facebook Silinen Mesajları Geri Getirme

Bu kadar çok kullanıcı sayısı olduğu için de çok fazla konuda araştırmalar yapılmaktadır. İşte bunların başında geleni Eski silinen mesajları geri getirme sorusu oluyor. Peki bunun herhangi bir şekilde çözümü var mı ? Adımları arkadaşlar sizlere tek tek anlatacağız. Yazımızı okumaya devam edin.

İlk olarak Facebook adresine giriş yapın ve daha sonra girmiş olduğunuz yer de sağ üst köşede aşağı yönlü bir beyaz ok göreceksiniz oraya tıklayın. Daha sonra Facebook Bilgilerime girin. En yukarı da ” Bilgilerime Eriş” yerine tıklayalım. Daha sonra karşımıza bir paragraf çıkacaktır ve bunun en altına doğru inerek “Bir kopyasını istemem halinde bilgilerine indirebilirsin” yerine tıklayalım.

Bu yere geldiğimiz zaman bize artık facebook’ta yer alan mesajları , dosyaları bilgisayara nasıl aktaracağımızı soracaktır. Sizler dosya oluştur diyerek arşiv veri oluşturma isteğinden bulunabilirsiniz. Arkasından gireceğiniz E-posta adresine gelir.

İlk mailden sonra yaklaşık olarak 5 dakika sonra Facebook’tan size bir tane daha mail gelecektir. Bu gelecek olan mail ise arşiv bilgilerinin hazır olduğudur. Sizler zip olarak çıkardıktan sonra mesajlarınızı ve dosyalarınızı görebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir