Bayanlar İçin Örgü Babet Patik Modelleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Bayanlar İçin Örgü Babet Patik Modelleri

0

Hem yaz hem de bahar aylarında en çok tercih edilen ve bayanların vazgeçemediği örgü babet patik modelleri ile sizlerleyiz. Biliyorsunuz ki kışın örgü babet patikler bayanlarımız tarafından en çok tercih edilen örgüler arasında yer alır. Daha kış gelmeden ise babet patiklerin yapılması başladı ve yapılan modeller ise o kadar güzel ve hoş ki sizler görünce hayran kalacaksınız bence.

2021 Örgü Babet Patik Modelleri

Her zaman aynı tarzda ve aynı tip olan patik modellerinden sıkılan bayanlarımız varsa o zaman farklı şekillerde yapılan bantlı babet modelleri gibi örnekleri deneyebilirsiniz. Hem kullanışlı hem de oldukça şık olduğundan dolayı bence sizinde ayağınıza çok yakışacak , soğuk havalarda ise ayaklarınızı sıcacık yapacak.

basit Örgü Babet Patik Modelleri

İçindekiler

BABET TARZI PATİK MODELLERİ

Babet ayakkabıları birçoğunuz bilirsiniz ne kadar rahat ve konforlu değil mi ? İşte aynı ayakkabı da olduğu gibi örgüde de aynı rahatlığa kavuşacaksınız ve havalar ne kadar soğuk olursa olsun hiçbir şekilde ayağınız etkilenmeyecektir. Fakat şunu belirtmek isteriz ki kullanacağınız örgü ipi kalın olması burada çok önemlidir. Eğer ince ipten yaparsanız ayaklarınız bu durumda soğuklardan daha çok etkilenir. Bu yüzden ne çok kalın ne de çok ince ip olsun ortasını ayarlamanız gerekiyor.

Babet tarzında yapılan patik modellerine ekstra olarak yapılan motif örnekleri de patiği daha güzel hale getiriyor. Mesela çiçek motiflerle süslemeler yaparak patiğinizi daha şık yapabilirsiniz. Ya da daha farklı kafanızda motifler varsa onları da uygulayabilirsiniz.

çok güzel Örgü Babet Patik Modelleri

YAPIMI KOLAY BABET TARZI PATİKLER

Birçok bayan babet tarzı olan patiklerin zor olduğunu sanar veya dışarıdan söylenenlere inanır ona göre hareket eder. Ama aslında nasıl normal bir patik örüyorsanız aynı şekilde bunu da öyle yapacaksınız. Aradaki tek fark bunun babet şeklinde olması oluyor. Aşağıda bu sezona özel olarak yapılan ve bayanlarımız tarafından da çok beğenilen modelleri ekledik. İstediğiniz modeli seçip ister aynısını isterseniz de biraz hayal gücünü kullanarak değişik modellerde yapabilirsiniz.

Yeni Sezona özel olarak yapılan tığ işi örgü patik modellerine ise BURADAN ulaşabilirsiniz.

en güzel Örgü Babet Patik Modelleri
en yeni Örgü Babet Patik Modelleri
farklı Örgü Babet Patik Modelleri
güzel Örgü Babet Patik Modelleri
kolay Örgü Babet Patik Modelleri
Örgü Babet Patik Modelleri 2021
Örgü Babet Patik Modelleri basit
Örgü Babet Patik Modelleri kolay
Örgü Babet Patik Modelleri
son model Örgü Babet Patik Modelleri
yeni Örgü Babet Patik Modelleri
yepyeni Örgü Babet Patik Modelleri
İlginizi Çekebilir