Bilgi Tüneli

Kolay Örgü Şal Modelleri Ve Örnekleri

Kolay Örgü Şal Modelleri Ve Örnekleri

Bayanlarımız örgülerde en çok yaptığı ve hiçbir zaman vazgeçmediği modellerden birisi de örgü şal modelleri oluyor. Örgü şallar hem şık hem de kolay yapılan bir örgü olduğundan herkes beğenerek tercih ediyor. Son zamanlar da ise her yaştan bayan örgü şalları tercih etmeye başladı. Özellikle her modelde ve her desende farklı şekillerde örnekler olduğundan seçmede bile zorlanan bayanlar oluyor. Kıyafetlerinize göre seçim yapmak çok önemlidir bu yüzden ilk kıyafet sonra şalı seçin.

Şal Modelleri

Hem zarif hem de şık olan bu şal modelleri bayanlarımıza çok yakışıyor ve özellikle hem yazın hem de kışın en sık yapılan , en çok tercih edilen örgüler arasın da yer alıyor. Tığ işini bilen her bayanımız zaten burada bulunan modellerden birini kolaylıkla yapabilir. İsteyenler genç kızınız varsa onun çeyizine bile örebilirsiniz. Şallar hem tığ işi ile hem de şişle yapılmaktadır. Yani sizlerin kolayına hangisi geliyorsa o şekilde yapabilirsiniz.

Tığ İşi Şal Modelleri

Tığ işi ile yapılan şal modellerinde seçim yapmak bir hayli zor oluyor. Örgü örmeyi çok seviyor ve aynı zaman da tecrübeniz varsa bence burada bulunan modellerden birisini seçip birazcık değişiklik yaparak daha zarif hale getirebilirsiniz. Tığ işiyle yapılan şallar şişe göre daha şık oluyor bunu da belirtmek isterim. O zaman hanımlar yeni sezon da en çok örülen kolay yapılan örgü şallara buyurun hep beraber inceyelim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ