Yuvarlak Yüze Kısa Saç Modelleri Kadın
  1. Anasayfa
  2. Moda

Yuvarlak Yüze Kısa Saç Modelleri Kadın

0

Yuvarlak yüze sahip olan bayanların birçoğu bu yüze gidebilecek en güzel kısa saç modellerini aratıyor ve bu konuda hakkında ise araştırmalar yapıyorlar. Yuvarlak yüze sahip olan bayanlar genel olarak kısa saç modellerinin kendilerine hiç yakışmayacaklarını hatta kötü duracaklarını sanırlar fakat hiç de sandığınız gibi olmuyor kızlar. Hatta yuvarlak yüze kısa saçlar o kadar çok yakışıyor ki görünce zaten sizler de çok hayran kalacaksınız.

Yuvarlak yüze sahip olan bayanların genel olarak yanakları da tombul olur ve bu yüzden bebek yüzlü olduklarından dolayı herkes tarafından çok sevilir. Yuvarlak yüzünüzü mesela hem uzun hem de şekilli göstermek istiyorsanız o zaman doğru saç seçimi yaparak bunu başarabilirsiniz. Bu sayede hem eskisine göre daha hoş yüzünüz olur hem de daha şık görünürsünüz.

Yuvarlak Yüze Saç Kesim Modelleri Bayan

Her zaman doğru saç kesim modelini seçimi yaparsanız yüzünüz de daha güzel ve alımlı olur. Fakat yapacağınız yanlış saç kesimi yaparsanız o zaman yüzünüz eskisine göre daha kötü olabilir bu yüzden özellikle kısa saç seçimi yapacaksanız bunlara çok dikkat etmeniz gerekiyor.

Yuvarlak Yüze Dalgalı Kısa Saç Modelleri

Yuvarlak yüze sahip olan genç kızlarımız varsa o zaman tercih edebileceğiniz kısa saç modeli dalgalı olarak yapılan simetrik ve açılı tarzı bob saç modeli olmaktadır. Yani burada bir püf nokta var o da saçınızın arka tarafı kısa ve ön tarafı ise simetrik olarak uzamasıdır. Yuvarlak yüz hatlarına sahip olan bayanlarımızın çoğu bob saç kesim modellerini tercih etmektedir. Bu model yüzünüzü aynı zaman da hem şekilli hem de uzun gösterecektir bundan emin olabilirsiniz.

Yuvarlak Yüze Küt Saç

Birçok bayan yuvarlak yüzüm var ve küt saç bana hayatta yakışmaz diye şikayetlerde bulunur fakat bu sandığınız gibi olmuyor. Tam tersine yuvarlak yüze yapılan küt saçlar daha hoş görünüyor. Ön taraftan seyrek olacak şekilde kahkül bırakıp arka tarafı ise yuvarlak olup ön kısımlar da hafiften böyle uzun kavis verilirse o zaman harika küt saç modeli elde etmiş olursunuz.

Yuvarlak Yüze Yakışan Saç Modelleri

Adın dilay ve 25 yaşındayım. Küçük yaşımdan beri bilgisayara ilgim çok olduğundan dolayı site işleriyle uğraşmayı seviyorum. Makale yazmada da uzman olduğumdan dolayı boş zamanlarımı bu şekilde değerlendiriyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir