Bilgi Tüneli

Sünnet Annesi Kıyafetleri 2021-2022

Sünnet Annesi Kıyafetleri 2021-2022

Anneler çocuklarını sünnet ettirecekleri zaman güzel bir eğlence yaparlar ve bu eğlence de anneler sünnet annesi olduğundan giyeceği elbise de ona göre çok güzel ve zarif olması gerekiyor. Bizler de bu yazımızda 2021 ve 2022 yılına özel olarak tasarlanmış görkemli ve bir o kadar da ihtişamlı olan sünnet annesi kıyafetlerini sizlerle paylaşıyoruz. Anneler bu ortamda sizler daha güzel ve zarif olmak istemez misiniz ?

Sünnet törenlerinde ortamın en gözdeleri hem sünnet çocuğu hem de sünnet annesidir. Bu yüzden anne abiye seçimi yaparken bazı noktalara çok dikkat etmesi gerekiyor. Bulunduğu ortamda anne hem o ortamın nadide hanımefendisi hem de herkese göre daha zarif olması gerekiyor. Günümüzde ise tasarlanan sünnet annesi kıyafetleri büyük bedenden tutun , tesettürlü modellere kadar bir sürü seçenek bulunmaktadır.

Hanımlar abiye seçimi yapacağınız zaman zaten hem vücut şeklinize hem yaşınıza hem de o ortama uygun mu değil mi buna bakmanız gerekiyor. Sünnet annesi kıyafetleri genel olarak o sezonki renge göre seçiliyor fakat bundan önce sizin ten renginize uyuyor mu uymuyor mu ona dikkat etmeniz gerekiyor.

Yeni sezonda sünnet annesi hangi kıyafetleri giyer diye merak ediyorsanız burada bulunan modeller sizi aydınlatacaktır. Bu yıl altın işlemeli olan abiyeler ile sade abiye modelleri çok moda. Sizler mesela ten renginize de uyuyorsa o zaman o sezona uygun renkleri ve desenleri tercih ederek harika kombinler yapabilirsiniz.

Mesela tercih edeceğiniz renkler saks mavisi , mürdüm rengi , gri , bordo ve beyaz gibi renkleri gümüş ya da altın işlemeli kıyafetlerle tercih edebilirsiniz.

Sünnet Annesi Kıyafetleri Beyaz 2021-2022

Bu yıl sünnet annesi abiyelerinde en gözde olan ve renk olarak tercih edileni beyaz renk oluyor. Çünkü beyaz ile siyah her bayana yakıştığından dolayı genel olarak çok tercih edilmektedir. Eğer sizde beyaz rengi seviyorsanız bence ilk tercihiniz hanımlar beyaz renk kıyafetler olabilir.

Kırmızı Sünnet Annesi Abiye Modelleri

Ben kendime güveniyorum , lüksü ve gösterişi çok severim diyorsanız o zaman renk konusunda en iddialı renklerden birisi olan kırmızıyı tercih edebilirsiniz. Emin olun bayanlar kırmızı renkteki abiye sizi daha iddialı yapacaktır ve ayakkabı olarak lame ya da dore renkleri tercih ederseniz harika olabilirsiniz. Tabi aksesuarlarınızı da sakın unutmayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ