Kısa Katlı Saç Modelleri 2022-2023
  1. Anasayfa
  2. Moda

Kısa Katlı Saç Modelleri 2022-2023

0

Kısa katlı saç modelleri günümüzde kadınlar tarafından en sık tercih edilen saçlar arasında yer alır ve 2022 – 2023 yılları arasında yapılan kısa katlı saçlar o kadar güzel görünüyor ki hepiniz hayran kalacaksınız bence. Kısa saçlar da arkası katlı küt saç modelleri , bob saç modelleri , önleri katlı kesim saç modelleri gibi katlı saçlar günümüzde tercih edilmektedir. Özellikle genç kızlar tarafından dalgalı kısa katlı saçlar ile düz kısa saç kesimleri en çok yapılan saçlar arasında yer alır.

Kısa Katlı Saç Modelleri Nelerdir ?

Her sene biliyorsunuz ki saç modellerinin modası değişiyor ve bu sene de katlı saç kesimlerinde o kadar çok fazla seçenek var ki hepsi de birbirinden güzel ve farklı. İşte katlı saç modelleri dediğimiz zaman aklımıza gelen saçlar ;

Pixie katlı saç


Pixie Saç –Katlı Saç Kesimi Kısa

Pixie saç modeli genel olarak erkek tipi saç kesimine benzer fakat bazı kadınlar da gerçekten bu saç tipi çok yakışmaktadır. Hatta katlı kısa saç dendiği zaman aklama ilk pixie saç modelleri geliyor. Aslında bu saç yapılırken minik katlar yapılıyor ve böyle olunca erkeksi saç tipinden çıkıyor kadınsı olarak görüntü ortaya çıkıyor. Pixie saç kesimi isteyenler hafif katlı olarak isteyenler de çok katlı olarak yaptırabilir.

Katlı Kısa Pixie Saç Kime Yakışır

En çok sorulan sorulardan birisi de katlı olan kısa pixie saç modelleri en çok kimlere yakışır sorusu oluyor. Bu saç modeli kızlar en çok yüzleri küçük olan kadınlara yakışmaktadır. Çünkü yüzü küçük olan kadınların yüz hatları daha çok öne çıkar.

kat kat kesim

Katlı Bob Saç (Kaküllü)-Kısa Katlı Saç Modelleri

Kısa katlı saç modellerinde tercih edilen diğer saç stili de katlı bob saçlar oluyor. Bu saç modeli kakülü olduğundan dolayı alnınız tamamen kapanır. Fakat bu saç stilini tercih edecekseniz kesinlikle yüz hattınızı da ona göre belirlemeniz gerekiyor. Bu saç modelinde isteyenler önleri katlı isteyenler de sadece arkası katlı olarak yaptırabilir.

kısa katlı kesim

Kısa katlı küt saç modelleri-Katlı Küt Kesim

Günümüzde en çok tercih edilen ve 2022 yılına ise damgasını vuracak saç stili katlı küt kesim modelidir. Hem kullanımı da çok kolay olduğundan dolayı ortaya gerçekten harika görünüm çıkacaktır. Sizler özel geceler de veya özel günler de bu tarz saç modellerini tercih ederek şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

arkası katlı küt saç modelleri
çok katlı saç kesimi
çok kısa kat kat saç kesim modelleri
katlı kısa saç modelleri
katli kut sac kesimi modelleri
katlı küt kesim
katlı küt saç kesimi
katlı saç kesimi kime yakışır
katlı saç kesimi kısa
kısa kat kat saç kesimi
kısa kat kat saç modelleri
kısa katlı düz saç modelleri
kısa katlı saç kesimi modelleri
kısa katlı saç kesimi
küt katlı saç modelleri
önleri katlı kesim

Merhaba benim adım derya. Yaşım 19 ve üniversite 1 okumaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı bilgituneli.com sitesine makale yazmaktayım. Arkadaşlarımla beraber sinemaya gitmeyi çok seviyorum ve en korktuğum hayvan köpektir.

Yazarın Profili