Rüyada Kabus Görmek Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Kabus Görmek Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri

0

Rüyada kabus görmek , gerçek hayatınızda sizi aşırı derecede kıskanan , çekemeyen ve sizi hiç istemeyen insanların olmasına , kötü kalpli ve aynı zaman da fesat olan bu insanların size vereceği zararlardan dolayı kendinizi korumanız gerektiğine , ilerlemenizi asla istemedikleri için önünüze hep engel koyacaklarına , bu zamana kadar hep dostunuz sandığınız insanların aslında dostunuz olmadıklarına , arkanızdan konuşan , kem gözlü ve art niyetli insanları fark edeceğinize ve bundan sonra ona göre hareket edeceğinize delalet eder.

Rüyada Korkuyla Uyanmak

Rüyada korku ile uyanmak , yakın zaman içerisinde büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağınıza , maddi olarak büyük bir zarara uğrayacağınıza , paralarınızın bitmesine ve daha sonra fakir bir yaşam süreceğinize , sıkıntılı dönemden geçip darlık çekeceğinize ve varınız yoğunuzu kaybedeceğinize işaret eder.

Rüyada Ağlayarak Uyanmak

Rüyada ağlayarak uyandığınızı gördüyseniz , kısa zaman içerisinde büyük bir sürpriz ile karşılaşacağınıza , bu sürpriz sayesinde ise hiç olmadığınız kadar çok sevinçli olacağınıza , mutluluktan havalara uçacağınıza ve bundan sonra huzur bulacağınıza rivayet eder.

Rüyada Bağırarak Uyanmak

Rüyada bağırarak uyandığınızı gördüyseniz , ortak olan bir sorununuzu en sevmiş olduğunuz kişi ile iş birliği yaparak halledeceğinize , yorulurken bazı durumlarda ise hem kazalardan hem de belalardan kurtulamayacağınıza yorulur.

Rüyada Çığlık Atmak

Rüyada çığlık attığınızı gördüyseniz , bu rüya genel olarak pek hayra yorumlanmaz. Hiçbir şekilde başarılı ve mutlu olamayacağınıza , sizi gerçek yaşam da çok kıskanan insanların olmasına , sizin hakkınızda planlar yapıp bunları gerçekleştirmek için harekete geçeceklerine işaret eder.

Rüyada Üzüldüğünü Görmek

Rüyada üzülmek , Kurmuş olduğunuz hayallerinizin yakın zaman içerisinde gerçek olmasına , işlemiş olduğunuz günahlardan dolayı tövbe edeceğinize , alacağınız güzel bir haberden sonra mutlu olacağınıza , mutluluk gözyaşları dökeceğinize delalet eder.