Rüyada Ablasını Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Ablasını Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri

0

Rüyada ablasını görmek , gerçek hayatınızda her işinizi kolay bir şekilde halledeceğinize , hayatınızda hiçbir zaman neşenin ve keyfinizin bitmemesine , her işiniz de elde edeceğiniz başarımlardan dolayı çok iyi yerlere geleceğinize , sizin için çok güzel olacak sevineceğiniz olaylarla karşılaşacağınıza , çevrenizde size hayrı dokunacak insanların olmasına ve bu insanların size faydasının dokunmasına delalet eder.

Rüyada Ablasını Öldürdüğünü Görmek

Rüyada ablasını öldürdüğünü görmek , gerçek yaşantınızda eğer ablanız varsa onunla beraber daha fazla yakın olacağınıza , birbirinize kenetleneceğinize ve sımsıkı bağlanacağınıza delalet eder. Aynı zaman da birbirinizin kıymetini her zaman daha iyi anlayacağınıza da yorulur.

Rüyada Ablasını Ölmüş Görmek

Rüyada ablasını ölmüş görmek , ablanıza karşı çok sevgi dolu olduğunuza , ablanızı bir an bile kaybetme korkusu içerisinde olduğunuza , ablanızla beraber çok mutlu zamanlar geçireceğinize ve uzun ömürlü olmasına alamet eder.

Rüyada Ablasını Dövmek

Rüyada ablasını dövmek , ablanız varsa gerçek yaşam da o zaman ona her konuda yardımcı olacağınıza , ablanız bir karar aldığı zaman hep onun arkasında duracağınıza , koruyup kollayacağınıza ve bir an bile onu yalnız bırakmayacağınıza işaret eder. Yani bu rüya kardeşler arasındaki sevgiye ve bağlılığa işaret eder.

Rüyada Ablasını Nişanlı Görmek

Rüyada ablasını nişanlı görmek , kısa zaman içerisinde alacağınız müjdeli bir haberden sonra daha çok mutlu olacağınıza , mutluluğunuzu çevrenizde bulunan sevmiş olduğunuz insanlarla paylaşacağınıza , ablanız sayesinde yüzünüzün tekrardan çok güleceğine ve size yapılacak sürprizlerden dolayı daha çok mutlu olacağınıza rivayet edilir.

Rüyada Ablasını Hamile Görmek

Rüyada ablasını hamile görmek , ablanız sayesinde iş veya ekmek sahibi birisi olmaya başlayacağınıza , ablanızdan size gelecek olan maddi destekten dolayı hayatınızın bir anda değişmesine işaret eder.

Adım Erman ve 23 yaşındayım. Açıktan hem üniversite okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum. Kitap okumayı aşırı çok severim ve arkadaşlarımla bir şeyler yapmaya bayılırım.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir