Bilgi Tüneli

Rüyada Ablasını Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri

Rüyada Ablasını Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri

Rüyada ablasını görmek , gerçek hayatınızda her işinizi kolay bir şekilde halledeceğinize , hayatınızda hiçbir zaman neşenin ve keyfinizin bitmemesine , her işiniz de elde edeceğiniz başarımlardan dolayı çok iyi yerlere geleceğinize , sizin için çok güzel olacak sevineceğiniz olaylarla karşılaşacağınıza , çevrenizde size hayrı dokunacak insanların olmasına ve bu insanların size faydasının dokunmasına delalet eder.

Rüyada Ablasını Öldürdüğünü Görmek

Rüyada ablasını öldürdüğünü görmek , gerçek yaşantınızda eğer ablanız varsa onunla beraber daha fazla yakın olacağınıza , birbirinize kenetleneceğinize ve sımsıkı bağlanacağınıza delalet eder. Aynı zaman da birbirinizin kıymetini her zaman daha iyi anlayacağınıza da yorulur.

Rüyada Ablasını Ölmüş Görmek

Rüyada ablasını ölmüş görmek , ablanıza karşı çok sevgi dolu olduğunuza , ablanızı bir an bile kaybetme korkusu içerisinde olduğunuza , ablanızla beraber çok mutlu zamanlar geçireceğinize ve uzun ömürlü olmasına alamet eder.

Rüyada Ablasını Dövmek

Rüyada ablasını dövmek , ablanız varsa gerçek yaşam da o zaman ona her konuda yardımcı olacağınıza , ablanız bir karar aldığı zaman hep onun arkasında duracağınıza , koruyup kollayacağınıza ve bir an bile onu yalnız bırakmayacağınıza işaret eder. Yani bu rüya kardeşler arasındaki sevgiye ve bağlılığa işaret eder.

Rüyada Ablasını Nişanlı Görmek

Rüyada ablasını nişanlı görmek , kısa zaman içerisinde alacağınız müjdeli bir haberden sonra daha çok mutlu olacağınıza , mutluluğunuzu çevrenizde bulunan sevmiş olduğunuz insanlarla paylaşacağınıza , ablanız sayesinde yüzünüzün tekrardan çok güleceğine ve size yapılacak sürprizlerden dolayı daha çok mutlu olacağınıza rivayet edilir.

Rüyada Ablasını Hamile Görmek

Rüyada ablasını hamile görmek , ablanız sayesinde iş veya ekmek sahibi birisi olmaya başlayacağınıza , ablanızdan size gelecek olan maddi destekten dolayı hayatınızın bir anda değişmesine işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ