Rüyada Kol Saati Görmek – Kol Saati Takmak Ne Demek ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Kol Saati Görmek – Kol Saati Takmak Ne Demek ?

0

Rüyada kol saati görmek , Rüyayı gören kişinin çok yakın bir zaman içerisinde bolluk ve bereket içerisinde yaşam süreceğine , iş yaşantısında elde edeceği kazançlardan dolayı çok iyi yerlere geleceğine yorulur. Rüyada görülen kol saati yaşantınıza her zaman önem vereceğinize , hayatınızı dolu dolu yaşayacağınıza ve sorumluluk sahibi birisi olacağınıza delalet eder.

Rüyada Kol Saati Görmek

RÜYADA KOL SAATİNİN ÇALIŞMADIĞINI GÖRMEK

Rüyada kol saatinin çalışmadığını görmek , işlerinize kendinizi vermeyip sallamaya başlayacağınıza , yakın zaman içerisinde zor zamanlar geçirmeye başlayacağınıza , işlerinizin yavaş yavaş kötüye gideceğine , ailenizle aranızın bozulacağına ve kötü alışkanlıklarınızı artık bırakmanız gerektiğine işaret eder.

RÜYADA KOL SAATİ HEDİYE ALDIĞINI GÖRMEK

Rüyada kol saati hediye aldığını gördüyseniz , iş yaşantınızda yapacağınız bazı davranışlardan dolayı uyarılar almaya başlayacağınıza , geçmiş zamanınızda yapmış olduğunuz hatalarınızın tekrardan karşınıza çıkacağına ve bu yüzden sıkıntılı bir dönemden geçeceğinize , iyi kalpli birisi olduğunuzdan dolayı bazı insanların sizi kullanmaya çalışacaklarına alamet eder.

RÜYADA BAŞKASININ KOLUNDA SAAT GÖRMEK

Rüyada başkasının kolunda saat görmek , şuanda yaşamış olduğunuz hayatınızın değerini bileceğinize , kötü davranışlardan olabildiğince uzak duracağınıza , içinizi hep ferah tutacağınıza ve şükretmesini çok iyi bileceğinize rivayet edilir.

RÜYADA PAHALI KOL SAATİ GÖRMEK

Rüyada pahalı kol saati görmek , hem eğitim hem de iş yaşantınızda herkes tarafından sevilip sayılacağınıza , her alanda başarılı olacağınıza , sevgiliniz varsa onunla beraber uzun süre aşk hayatı yaşayacağınıza ve hayallerinizi en sonunda gerçekleştireceğinize işaret eder.

RÜYADA KOL SAATİ TAKTIĞINI GÖRMEK

Rüyada kol saati takmak , gerçek yaşantınızda güzel ilerleyeceğinize , çok özlemiş olduğunuz insanlarla yakın zaman içerisinde görüşeceğinize , her zaman dakik birisi olacağınıza ve işlerinize geç kalmadan tam zamanında varacağınıza delalet eder.

RÜYADA MAVİ KOL SAATİ GÖRMEK

Rüyada mavi renkte kol saati görmek , gerçek yaşantınız da hem mal hem de mülk sahibi olacağınıza , en sonunda tüm sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza , hastalığınız varsa şifa bulacağınıza ve değer vermiş olduğunuz insanlarla bir araya gelip vakit geçireceğinize alamet eder.

RÜYADA ALTIN KOL SAATİ GÖRMEK

Rüyada altın kol saati görmek , artık tüm sıkıntılardan kurtulup feraha ereceğinize , güzel günler geçirmeye başlayacağınıza , dertlerinizi bir kenara atacağınıza ve çevrenizde size yalan söyleyen insanların olacağına bu insanlardan uzak durmanız gerektiğine işaret eder.

Adın dilay ve 25 yaşındayım. Küçük yaşımdan beri bilgisayara ilgim çok olduğundan dolayı site işleriyle uğraşmayı seviyorum. Makale yazmada da uzman olduğumdan dolayı boş zamanlarımı bu şekilde değerlendiriyorum.

Yazarın Profili