Rüyada Saç Boyası Görmek Ne Anlama Gelir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Saç Boyası Görmek Ne Anlama Gelir ?

0

Rüyada saç boyası görmek , gerçek yaşam da zihin olarak çok yorgun bir hale geleceğinize , iş yaşantınızda olumsuz şeyler yaşamanız durumunda ise psikolojik olarak çökmeler yaşayacağınıza ve bu durumu düzeltmek için elinizden gelen tüm çabayı göstereceğinize delalet eder. Rüyayı gören kişi eğer erkekse o zaman , evleneceği zaman aramış olduğu o mutluluğu bulamayacağına ve aşk yüzünden mutsuz bir hayatının olmasına işaret eder. Rüya sahibi yaşlı bir erkekse , ömrünün uzun olacağına , bekar bayanlar için , çapkın olan bir erkek ile evlenmesine , evli bayanlar için , yakın zaman içerisinde kız evladının olmasına işaret eder.

Rüyada Sarı Saç Boyası

Rüyada sarı saç boyası gördüyseniz , hayatınızın eskisinden daha güzel ve neşe dolu olacağına , sevmiş olduğunuz insanlarla bir araya gelerek güzel vakitler geçireceğinize , maddi olarak zorluklar çekmeyeceğinize ve zor günleri artık geride bırakacağınıza , hayatınız boyunca evliyseniz eşinizle sevgiliniz varsa sevgilinizle beraber güzel vakitler geçireceğinize , bekarsanız eğer çok güzel bir bayan ile tanışıp evlenerek dünya evine adım atacağınıza delalet eder. Yani bu rüya kişi için çok hayırlıdır.

Rüyada Kırmızı Saç Boyası

rüyada kırmızı saç boyası gördüyseniz, bu rüya ise iyiye ve hayra yorumlanmaz genel olarak kötüye tabir edilir. Kısa zaman içerisinde yalan yanlış haberler alarak ailenizle tartışmalar içerisinde olacağınıza , aile düzenin de yaşanacak olan bozulmalara , çok kötü zamanlar geçireceğinize ve gönül bağı olan birisi ile ağlarınızı koparacağınıza , duyacağınız kötü sözlerden dolayı canınızın çok acımasına delalet eder.

Merhaba benim adım derya. Yaşım 19 ve üniversite 1 okumaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı bilgituneli.com sitesine makale yazmaktayım. Arkadaşlarımla beraber sinemaya gitmeyi çok seviyorum ve en korktuğum hayvan köpektir.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir