Yeni Kolay Tığ İşi Örgü Paspas Modelleri Ve Örnekleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Yeni Kolay Tığ İşi Örgü Paspas Modelleri Ve Örnekleri

0

Yeni sezona özel tığ işi örgü paspas modelleri çıkmaya başladı hanımlar. Hamarat kadınlarımızın ellerinden çıkan kolay örgü paspas modelleri bir hoş duruyor gerçekten. Eski zamanlardan bu zamana kadar her sene çeşit çeşit paspas modelleri karşımıza çıkıyordu ve çıkmaya da devam ediyor. Bu yıl sizlerle paylaşmış olduğumuz bu paspaslar evlerinizi çok süsleyecek ve yapmak isteyen bayanlarımız varsa da hiç geç kalmasınlar.

2021 Tığ İşi Paspas Modelleri

El örgüsüyle yapılan paspas modelleri aslında bakarsanız yapımı sandığınız kadar zor değil. Tığ işini veya şiş kullanmasını biliyorsanız burada bulunan paspas örneklerinin hepsini rahatlıkla yapabilirsiniz. Yapımı biraz uzun sürebilir ama yapılışı çokta zor olmuyor.

İçindekiler

TIĞ İŞİ ÖRGÜ PASPAS MODELLERİ

2021 yılı için becerikli ve hamarat kadınlarımız bir araya gelerek tığ işinden harika paspaslar çıkarmışlar. El emeği ve göz nuru olan bu paspasları aynı zaman da yapmak yerine dışarıdan hazır olarak da temin edebilirsiniz. Hem mutfaklara hem de banyolara yakışacak olan el örgüsü paspas modellerini ister sade şeklinde isterseniz de rengarenk bir şekilde örebilirsiniz.

basit Tığ İşi Paspas Modelleri

ÖRGÜ PASPAS MODELLERİ VE FİYATLARI

Her odaya yakışan ve özellikle hem banyoları hem de mutfak tarafını süsleyen paspas modelleri günümüzde çok tercih edilmeye başlandı. Hatta el örgüsü olarak yapmak yerine birçok kişi uğraşmamak için dışarıdan satın almaya çalışıyor. Satın almadan önce ise ilk internet ortamında fiyatlar araştırılıp ona göre satın alınıyor. Bizde fiyatları konusunda bir araştırma yaptık.

Örgü paspas modellerinin fiyatları boyutuna , kullanılan malzemelere ve detaylara göre farklılık göstermektedir. Fakat genel olarak bir fiyat söyleyeceksek 20 TL ila 400 TL arasında bir fark oluyor. Tabi daha pahalı modellerini de bulabilirsiniz. Ama bizim verdiğimiz fiyat geneldir.

çok güzel Tığ İşi Paspas Modelleri

Ama bizim sizlere tavsiyemiz küçükte olsa bir paspas yaparak küçük dokunuşlar yaparak paspasınızı süsleyip ortaya harika bir model çıkartabilirsiniz bence.

Dışarıdan hazır paspas almak isteyen bayanlarımız varsa BURADAN ulaşıp modellere daha yakından bakarak satın alabilirsiniz.

değişik Tığ İşi Paspas Modelleri
en güzel Tığ İşi Paspas Modelleri
en yeni Tığ İşi Paspas Modelleri
farklı Tığ İşi Paspas Modelleri
güzel Tığ İşi Paspas Modelleri
kolay Tığ İşi Paspas Modelleri
Tığ İşi Paspas Modelleri 2021
Tığ İşi Paspas Modelleri basit
Tığ İşi Paspas Modelleri kolay
Tığ İşi Paspas Modelleri
yeni Tığ İşi Paspas Modelleri
yepyeni Tığ İşi Paspas Modelleri

Adın dilay ve 25 yaşındayım. Küçük yaşımdan beri bilgisayara ilgim çok olduğundan dolayı site işleriyle uğraşmayı seviyorum. Makale yazmada da uzman olduğumdan dolayı boş zamanlarımı bu şekilde değerlendiriyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir