Nazar Duası Okunuşu Türkçe Ve Arapça Nihat Hatipoğlu
  1. Anasayfa
  2. Dini Konular

Nazar Duası Okunuşu Türkçe Ve Arapça Nihat Hatipoğlu

0

Her cuma günü olduğu zaman Nihat Hatipoğlu Nazar Duasına yer verir ve okumalar yapılır. Nazar genel olarak eski Türkçeye baktığımız zaman bakmak anlamına geliyor. Yani günlük yaşantımızda da bilirsiniz göz vardır ve bazı insanların gözü kaldığı zaman o kişiye Nazar değiyor. Yani gözün enerjisidir. İşte nasıl gözün enerjisi varsa aynı şekilde dualarında enerjisi bulunmaktadır.

Nazar Duası Okunuşu Türkçe Ve Arapça Nihat Hatipoğlu

Bu yüzden bir şey aldığınız zaman nazar değmemesi için mutlaka nazar duasının okunması gerekmektedir.

İçindekiler

Nazardan Korunma Duası Nihat Hatipoğlu

Her türlü nazarlardan korunmak için dualar bulunmaktadır ve bu duaların hepsi de Kuran’da geçmektedir. Eğer nazar duasını bilmiyorsanız o zaman öğrenmek için sizlerle paylaşmış olduğumuz nazar duasından yararlanabilirsiniz. Nihat Hatipoğlu da bu konuda insanlara bilgiler vermektedir. Nazar duasını sizler ezbere olarak okuyabildiğiniz gibi , bir kaynağa bakarak da okuyabilirsiniz.

Fakat nazar duasını okuyacağınız zaman mutlaka içtenlikle okumanız son derece önemli olmaktadır. Yani ezbere veya bir yerden bakarak okumak önemli değil. Önemli olan inanarak o duayı okumaktır.

Nazar Duası Okunuşu

Nihat Hatipoğlu Duaları

Nihat Hatipoğlunu hepimiz çok yakından biliriz ve bu zamana kadar insanlar için dini en iyi şekilde anlatmaya çalışmaktadır. Nihat Hatipoğlu aynı zaman da İlahiyat Fakültesi Mezunu bir profesördür. Şuanda Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu Uzmanı olarak çalışıyor. Ramazan ayı geldiği zaman tüm ramazan ayı boyunca insanlara din konusunda bilgiler ve dualar paylaşmaktadır. Yani sayesinde birçok dua öğreniyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

Merhaba benim adım derya. Yaşım 19 ve üniversite 1 okumaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı bilgituneli.com sitesine makale yazmaktayım. Arkadaşlarımla beraber sinemaya gitmeyi çok seviyorum ve en korktuğum hayvan köpektir.

Yazarın Profili