Bilgi Tüneli

Nazar Duası Oku ( Arapça ve Türkçe)

Nazar Duası Oku ( Arapça ve Türkçe)

Nazar duası günümüzde birçok kişi tarafından okunmaktadır ve nazar duasını okumak hem sevaptır hem de sizi her türlü nazarlardan da korumaktadır. Özellikle nazar duası kuran’da bulunduğundan dolayı fazileti de çok büyük olmaktadır.

Nazar Duası Oku

Fatiha Suresi

Fatiha suresi de bir nevi nazar duası yerine geçmektedir ve eğer nazar almış birisi iseniz o zaman Fatiha suresini okuyabilirsiniz. Zaten biliyorsunuz ki Kuran’ı Kerim’in ilk suresi Fatiha Suresi olmaktadır ve anlamı ise Başlangıç’tır. Bu süreyi birisi okuduğu zaman istediği ne varsa ona ulaşır ve nazarlardan ise korunur.

Size karşı yapılan bir nazar varsa bunu kaldırmak istiyorsanız o zaman düzenli olacak şekilde Fatiha Suresini okuyabilirsiniz. Fatiha Suresi nazarı hem def eder hem de engeller.

nazar duası

Nazar Duası Arapça

Duaların her zaman Arapçası iyidir ve bu yüzden Nazar duasını da okuyacaksanız Arapça biliyorsunuz bu şekilde okumanız daha iyi olur sizin için. Nazar duası aynı zaman da 5 vakit zamanında okunması gerekmektedir.

Birisi sürekli olarak esniyorsa o kişi de nazar var derler ve nazar duasını okuduğunuz zaman da kişinin esnemesi bitesiye kadar duaların okunması gerekir. Nazar duasını okurken hem okunuş şekilleri hem de okunuş gerekçeleri de kişiden kişiye değişir.

Fakat ne olursa olsun Nazar duasının yanlış okunmaması gerekmektedir. Çünkü yanlış okunursa o zaman zararlı çıkabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ