Rüyada Boşanmak Ne Demektir ? Eşinden Boşanmanın Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Boşanmak Ne Demektir ? Eşinden Boşanmanın Tabiri

0

Rüyada boşanmak , gerçek yaşam da kurmuş olduğunuz hayallerinize kavuşmak için çok çaba sarf edeceğinize , kısa süreliğine bir sıkıntı içerisine gireceğinize işaret eder. Rüyada görülen boşanmak aynı zaman da aile içerisinde yaşanacak olan ufak tartışmalara , hayatınızda hep mutsuzluk yaşayacağınıza , manevi olarak zor durumda kalacağınıza fakat bunların geçici olmasına delalet eder.

Rüyada Boşanmak

RÜYADA EŞİNDEN BOŞANMAK

Rüyada eşinden boşanmak , hayatınızda bazı konular da sıkıntılar yaşayacağınıza , iş yaşantınızda yapacağınız bazı hatalardan dolayı işinizi kaybetme noktasına kadar geleceğinize , maddi olarak büyük sıkıntılar içerisine gireceğinize , borçlarınızı artık ödemeyecek duruma gelerek depresyona gireceğinize fakat kısa süre sonra her şeyin normale dönmesine , bol kazançlı işe girerek tüm sorunlarınızı çözeceğinize alamet eder.

RÜYADA BOŞANMAK İSTEDİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada boşanmak istemek , yaşamış olduğunuz maddi sıkıntılar varsa bunlardan en kısa zaman içerisinde kurtulacağınıza , hayatınızla ilgili bir karar alırken zorlanacağınıza , her şeyi bırakıp sadece geçim derdine odaklanacağınıza , ailenizle bazı sorunlar yaşayacağınıza ve sevgiliniz varsa onunla tartışma içerisin de olacağınıza yorulur.

RÜYADA KOCASINDAN BOŞANDIĞINI GÖRMEK

Rüyada kocadan boşanmak , hem sosyal hem de iş yaşantınızda bazı sıkıntılarla karşılaşıp zor dönemden geçeceğinize , size çok kazanç sağlayacak işlere adım atacağınıza ve gireceğiniz bu işlerden dolayı hayatınızı tamamen kurtarıp daha iyi noktalara geleceğinize işaret eder.

rüyada boşanmak ne demek

RÜYADA EVLİ BİRİNİN BOŞANMASI

Rüyada evli birinin boşandığını gördüyseniz , yaşanacak olan bazı olaylardan ötürü huzurunuzun bir anda kaçmasına , evliyseniz evliliğiniz de yaşanacak olan bazı sorunlara , iş yaşantınızdaki problemlerden dolayı canınızın sıkkın olacağına ve maddi olarak zor zamanlar geçirmeye rivayet edilir.

RÜYADA BEKAR BİRİNİN BOŞANMASI

Rüyada bekar birinin boşandığını görmek , evlilik düşünüyorsanız bunun sıkıntılı olacağına , bekarsanız eğer o zaman bazı sıkıntılarla karşılaşacağınıza , alacağınız bazı kararlardan sonra pişman olacağınıza delalet eder.

RÜYADA BOŞANIP TEKRAR EVLENMEK

Rüyada boşanıp tekrar evlenmek , iş yaşantınızda bazı hatalar yapacağınıza ve fakat yapacağınız bu hatayı kısa zaman içerisinde telafi edeceğinize , hayatınızda her zaman başarılı olacağınıza , maddi olarak rahatlayacağınıza , kurmuş olduğunuz hayallerinize en kısa zaman içerisinde kavuşacağınıza delalet eder.

RÜYADA BOŞANDIĞINI SÖYLEMEK

Rüyada boşandığını söylemek , borçlarınızı ödeyemecek duruma geleceğinize , yaşamış olduğunuz sıkıntılarınızın arka arkaya gelmesine , maddi olarak büyük sıkıntılar içerisinde olacağınıza ve iş yaşantınız da başarılı olamayıp kötüye doğru gideceğinize alamet eder.

RÜYADA EVLİ BİRİNDEN BOŞANMAK

Rüyada evli olan birisinden boşandığını görmek , Şuanda sahip olduğunuz şeylerin değerini bilmeniz gerektiğine , isyan etmeyerek her zaman şükür edip daha çok nimetlere kavuşacağınıza , işiniz de güç sahibi olacağınıza yorulurken bazı durumlar da ise yaşayacağınız sıkıntılara işaret eder.

Adım yeşim ve 32 yaşında evliyim 1 çocuk annesiyim. Evde boş kaldığım zamanlarda ek gelir olsun diye bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum. Gezmeyi çok severim ve en korktuğum hayvan ise yılandır.

Yazarın Profili