Altın Rengi Ayakkabı Kombinleri
  1. Anasayfa
  2. Moda

Altın Rengi Ayakkabı Kombinleri

0

Birkaç sezondur günümüzde genç kızlar tarafından sıkça tercih edilen altın renginde olan ayakkabı kombinleri ile sizlerleyiz. Bu yıl özellikle genç kızlar tercih ettikleri abiye kıyafetlere bu tarz altın renginde olan ayakkabıları tercih ederek harika kombinler oluşturmaya çalışıyorlar. Evet bu tarz ayakkabıları özel günlerde olsun veya günlük yaşantınızda bile tercih edeceğiniz kıyafetlerinizin altına rahatça kullanabilirsiniz.

Altın renginde olan bu ayakkabılar eskiden sadece ilkbahar ile yaz aylarında tercih ediliyordu fakat bu zamanlar da dört mevsimde de tercih edilmeye başlandı. Aynı zaman da altın rengi ayakkabı sadece gece kıyafetlerinde tercih edilirken şimdilerin de her tarzda yapılan kombinler de tercih ediliyor. Sizler altın renginde olan bu ayakkabıları şimdi sıralayacağımız kıyafetlerde kombinler oluşturabilirsiniz. İşte kıyafetler şöyle ; etekler , şortlar , elbiseler , pantolonlar ve abiye modellerinde.

Altın renginde aynı zaman da birden fazla çeşit ayakkabı türü bulunmaktadır. Bunlar sandaletler , spor ayakkabılar ve topuklu ayakkabılar gibi. Bir diğer adı gold ayakkabı olan bu modeller ile zengin duruşu sergileyebilir kıyafetleriniz ile şıklığınıza da şıklık katabilirsiniz.

Dore Ayakkabı Nasıl Kombinlenir

Birçok genç kız altın sarısı ayakkabı tercih edeceği zaman nasıl kombinasyonlar yapacağını pek bilmez veya seçmede kararsız kaldıklarından dolayı seçim yapamazlar. Bizde gold ayakkabı ile uyumlu olabilecek en güzel modelleri ve renkleri sizlerle paylaşacağız.

Gold rengi ile tercih edebileceğiniz en uygun renkler şöyle ; sarı , pudra , bej , ekru renk ve beyaz rengidir. Bu renklerin dışında ise isteyenler pembe tonlarını da veya maviyi de tercih edebilirler. Şimdi de isterseniz küçük bir kombinasyon örneği verelim sizlere. Beyaz bir tonsürton kombini ve ayakkabı olarak sandalet ya da isteyenler spor ayakkabı seçimi yaparak kombinasyon yapabilirsiniz.

Adım Erman ve 23 yaşındayım. Açıktan hem üniversite okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum. Kitap okumayı aşırı çok severim ve arkadaşlarımla bir şeyler yapmaya bayılırım.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir