Disney+ Üyelik Ücretleri Ne Kadar ? 2023
  1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Disney+ Üyelik Ücretleri Ne Kadar ? 2023

0

Dijital platform biliyorsunuz ki her geçen gün daha popüler hale geliyor ve yeni yeni üyeler kazanmaya son gaz devam ediyor. Özellikle ilk çıktığı zaman da Netflix çok popülerdi fakat son zamanlar da artık popülerliğini yitirmeye başladı. Tabi bunun arkasında ne olduğunu hemen belirtelim. Disney + platformu hem ülkemiz de hem de dünya da açıldığından dolayı bunun önüne geçti.

Disney+ Üyelik Ücretleri Ne Kadar

Fakat Disney için en çok merak edilen konular arasında 2023 yılında fiyatların ne kadar olacağı merak ediliyor. Bizde bu konu hakkında netten detaylı araştırma yaptık ve edinmiş olduğumuz bilgileri de sizlerle paylaştık.

İçindekiler

Disney+ İçerikleri Nelerdir?

Disney+ platformuna baktığımız zaman birden fazla içeriklerin olduğunu belirtmek isteriz. Özellikle hangi içerikler olduğu da kayıt olacak olan kullanıcıların merakında diyebiliriz. Öne çıkan ve aynı zaman da en çok izlenen hem dizi hem de filmleri sizlerle şöyle paylaşabiliriz ;

  • Tüm Marvel yapımları ve yeni Marvel dizileri (Loki, Hawkeye vs.)
  • Tüm Star Wars filmleri ve dizileri
  • How I Met Your Mother, The Walking Dead ve Lost gibi kült olmuş diziler
  • Free Guy gibi yeni gişeye çıkmış olan filmler
  • Disney Pixar yapımcılığında sunulmuş tüm animasyonlar ve filmler
  • 20th Century Studios bünyesinde geliştirilmiş filmler
  • The Simpsons, Külkedisi ve Kurbağa Prens gibi animasyonlar

Disney+ Üyelik Ücretleri Ne Kadar?

Tüm bu bilgilerden sonra kullanıcıların özellikle en çok merak ettiği diğer konu ise Disney+ üyelik ücretleri oluyor. Tabi burada şunu belirtmek isteriz ki yalnızca bir üyelik paketi satın alabiliyorsunuz. Alacağınız bu paket ise aylık ya da yıllık olarak da olabilir. Detaylara aşağıda bakalım ;

  • Türkiye’de Disney Plus ücretleri 52.99 TL şeklinde belirlenebilir. Yıllık planda değerlendirildiğinde 110 doların TL’ye yansıması 481.90 TL şeklinde olabilir.

Bu üyelik paketleri dışında ise ek paket yoktur. Bu paketi satın aldığınız takdir de tüm içeriklere sahip oluyorsunuz ve reklamla da karşılaşmıyorsunuz. Aynı zaman da yıllık alırsanız zamanlara karşı da kendinizi koruma altına alabileceğiniz de belirtmek isteriz.

Adım Erman ve 23 yaşındayım. Açıktan hem üniversite okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum. Kitap okumayı aşırı çok severim ve arkadaşlarımla bir şeyler yapmaya bayılırım.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir