Twitter Gizli Hesap Görme ? Gizli Olan Hesabı Görme Taktikleri
  1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Twitter Gizli Hesap Görme ? Gizli Olan Hesabı Görme Taktikleri

0

Twitter, yeni ilgi alanları keşfetmek ve sevdiğiniz kişilerden sevdiğiniz ünlülerden ve ilgilendiğiniz konulardan haberdar olmak için en güvenilir sosyal medya platformlarından biridir. Twitter, düşünceleri ve bilgileri gerçek zamanlı olarak paylaşmanıza olanak tanıyarak dünyanın her yerinden insanları daha önce hiç olmadığı kadar bir araya getirir.

Twitter Gizli Hesap Görme

Birçoğu Twitter’ı yalnızca paylaşım için kullanırken, diğerleri arkadaşlarıyla iletişim kurmak için kullanıyor. Örneğin profesyonel tenisçi Serena Williams, en sevdiği müzik grubu olan Green Day’den en son haberleri takip etmek için Twitter’ı kullanıyor.

Rapçi Snoop Dog, sabah uyandığında Martha Stewart’ın günlük tariflerinden yemek pişirme ile alakalı ipuçları almayı seviyor. Bunlar, profillerine kolayca erişilebilen ünlülerdir. Ancak, gizli olan bu hesaplar ne olacak? Gizli twitter hesabı görme sorununun nasıl üstesinden geleceğiz?

Twitter Gizlilik Politikası

Twitter, size gizlilik ve dolayısıyla verilerinizi yönetme gücü veren bir uygulamadır. Özel bir Facebook sayfasının gönderilerinizi yalnızca arkadaşlarınızla görebilecek kişileri nasıl sınırlayabileceğine benzer.

Sadece birkaç yakın arkadaşınız ve akrabanızla özel olarak bağlantı kurmak için bir hesap oluşturmak istemeniz mümkündür. Bu durumlarda, kullanıcılar gizli Tweetler ve kişisel bir hesap kullanmaktan faydalanacaktır. Eğer bu özellikten faydalanan bir hesabın paylaştıklarını görmek istiyor iseniz twitter gizli profil görme işlemi nasıl yapılıyor bunu bilmelisiniz.

Twitter’da çoğu zaman kullanışlı olan basit bir gizlilik seçeneği, insanların Twitter hesabınızı nasıl gördüğünü sınırlamanın yoludur.

Twitter Gizli Hesabı Görme

Özel bir Twitter hesabı birçok farklı şekilde görülebilir.

Yöntem 1: Özel Bir Hesabı Takip Edin

Twitter’ın gizlilik politikası, takipçiler dışında herhangi birinin özel bir hesaptan özel tweet’leri görüntülemesini yasakladığı için, kişiye takip isteği göndermek en verimli ve yasal yöntemdir.

İsteği gönderdikten sonra, kişinin kabul etmesini beklemeniz gerekir ve ardından etkinliklerini kolayca görüntüleyebilirsiniz. Ancak, takip etmek istediğiniz kişinin isteğinizi kabul etmemesi için biraz dikkat çekmelisiniz. Aşağıda yapabileceğiniz diğer bazı şeyler bulunmaktadır. Twitter gizli hesaba bakma yöntemlerinden diğer yöntemler nelerdir?

Yöntem #2: Google Arama Önbelleği

Özel hesabını görüntülemek istediğiniz kişinin önbelleği açıksa, Google araması önbelleğe alınmış tweetlerin Google görselinde görünmesine izin verdiği için tweetlerini Google üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Çoğu kişi, Google önbelleğini daha aranabilir hale getirdiği, daha geniş bir kitleye ulaşmalarına ve daha fazla takipçi kazanmalarına olanak tanıdığı için açar.

Bir ad, tweet’te belirtilmiş olabilecek konum, herhangi bir anahtar kelime veya tweet’lerine eklemiş olabilecekleri herhangi bir bağlantı ile Google görsel arama yoluyla bir tweet bulabilirsiniz.

Google üzerinden özel bir hesabı görüntülemek için şunları yapabilirsiniz:

Adım #1: Google ana sayfasına gidin.

Adım #2: Arama çubuğuna, tweet’lerini aradığınız kişinin Twitter kullanıcı adını yazın.

Adım #3: Erişilebilir tweetleri veya profilleri bulmak için resim arama seçeneğini seçin.

Yöntem #3: Çevrimiçi Araçlar

Çevrimiçi olarak sunulan çeşitli üçüncü taraf uygulamalarını kullanarak özel bir Twitter hesabını görebilirsiniz. Bu araçların kusursuz çalışacağına dair bir garanti olmasa da, bunları kendiniz test edebilirsiniz. Gizli tweetleri görme konusunda bir diğer seçenek budur.

Loginnote ve Crowdfire gibi araçlar başka birinin özel Twitter hesabını incelemenize izin verse de, fazla ümitlenmemelisiniz.

Bu programların, Twitter’ın zayıf yönlerinden yararlanarak yalnızca birinin özel Twitter hesaplarını ifşa etmeye çalıştığını unutmayın.

Adım yeşim ve 32 yaşında evliyim 1 çocuk annesiyim. Evde boş kaldığım zamanlarda ek gelir olsun diye bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum. Gezmeyi çok severim ve en korktuğum hayvan ise yılandır.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir