Bilgi Tüneli

Valorant Drop Düşürme Taktikleri Nelerdir ? ( Güncel )

Günümüzde FPS oyunu olarak en çok oynanan ve çocuklar tarafından sevilen oyunlardan birisi de Valorant oyunu oluyor. Valorant oyunu özellikle ilk çıktığı zamanlar da herkes tarafından çok sevilerek oynanan oyun oldu ve şimdiler de ise düzenli güncellemelerden dolayı eskisine göre daha fazla oynanmaktadır. Fakat birçok kişinin sıkıntı yaşadığı durumlardan birisi de Drop nasıl düşürürüm sorusu oluyor ?

Valorant Drop Düşürme Taktikleri

Valorant Nasıl Oynanır ve Valorant Drop Düşürme Taktiği

Valorant ilk çıktığı zaman da oyunu test etmek için Twitch TV ile iş birliği yapmıştır ve drop düşürmek istiyorsanız o zaman aşağıda vereceğimiz taktikleri uygulayabilirsiniz.

İlk önce arkadaşlar bir Twitch ya da Lol hesabınızın olması gerek. Eğer yoksa hemen açabilirsiniz.

Daha sonra Riot hesabınıza giriş yapıp “Durumunu Kontrol Et” yazısına tıklayın.

Bu durum da Riot hesabınızı Twitch hesabınıza bağlamış olacaksınız ve sol tarafta çıkan hesapları bağla butonunu tıklayarak izin vereceksiniz.

Daha sonra aşağıya vereceğim linke tıklayarak Valorant yayınlarını izleyip bu şekilde drop düşürebilirsiniz. Ama burada en önemli noktalardan birisi arkadaşlar Boş Twitch yayıncılarını kesinlikle izlemeyin. Çünkü bu tarz yayıncılardan size hayatta drop düşmez.

Not : Birden fazla yayıncı açmayın. Sadece bilindik ve kendini belli etmiş olan yayıncıları açarak drop düşürme şansınızı bu şekilde yakalayabilirsiniz.

Valorant Drop Düşürme Taktiği Videolu Anlatım

Valorant oyunun da nasıl drop düşüreceğinizi yukarıda maddeler halinde anlattık. Daha detaylı bir şekilde nasıl düşüreceğinizi öğrenmek istiyorsanız o zaman aşağıya paylaşmış olduğumuz videoyu sonuna kadar izleyin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ